Skip to main content

Moteris pagimdė dukrą ir iš karto paniro į komą. Gydytojai buvo tikri, kad jaunos mamos dienos suskaičiuotos, tačiau viena slaugė pasiūlė neįtikėtiną dalyką

Shelly Cawley buvo devintą mėnesį nėščia ir su vyru tikėjosi netrukus į rankas paimti taip laukiamą naujagimę dukrą. Tačiau diena, kurios taip ilgai laukė tėveliai, jų šeimai beveik tapo lemtinga…

Reklama

Gimdymas prasidėjo Cezario pjūvio operacija, kuri baigėsi laimingai – mažoji Rylan gimė visiškai sveika. Visgi jauna mama susidūrė su komplikacijomis ir netrukus paniro į komą.

“Gydytojai padarė viską, ką galėjo. Jie buvo tikri, kad Shelly dienos suskaičiuotos. Tu labai džiaugiesi matydamas dukrą, tačiau tą pačią akimirką supranti, kad turi atsisveikinti su mylimu žmogumi amžiams… Neįmanoma to apibūdinti žodžiais“ – pasakojo moters vyras Jeremy.

Tačiau vienu metu slaugytojai Ashley Manus kilo geniali idėja.

“Mes žinome, kad oda prie odos kontaktas tarp mamos ir kūdikio labai padeda mažyliams. O jeigu mes pabandytume tai panaudoti atvirkštiniam efektui?“ – paklausė slaugytoja.

Visi tikėjosi, kad Shelly pajaus savo mažylę ir motiniški instinktai pabudins ją iš komos.

Reklama

Vos tik mamos ranka buvo uždėta ant mažylės, ji iš karto užmigo.

“Mes ją kutenome, judinome, bet niekas nepadėjo. Ji miegojo“ – prisimena Jeremy. “Tačiau praėjo 10 minučių ir dukrelė pradėjo garsiai verkti“.

Ir tuomet nutiko neįtikėtinas dalykas…

Reklama

“Staiga visi medicininiai prietaisai pradėjo veikti. Mano žmona grįžo į gyvenimą!“ – su ašaromis akyse įvykius prisimena vyras.

Shelly būklė stabilizavosi ir po savaitės ji jau galėjo paimti kūdikį ant rankų.

“Pažvelgiau į Rylan ir supratau, kad tai gražiausias vaikas pasaulyje. Žinau, kad visos mamos taip sako, tačiau dabar mus su dukra sieja ypatingas ryšys“ – sako mama.

Šiandien Rylan jau septyneri metai.

O štai čia galite pamatyti pirmąjį mergaitės susitikimą su mama:

Reklama