Skip to main content

Moteris pasimetė, kai apžiūros metu ginekologas pasakė keistą ir nesuprantamą pastabą. Po kurio laiko ji suprato apie ką kalbėjo gydytojas ir neturėjo kur dėtis iš gėdos

Įdomios istorijos nutinka kiekvieną dieną, tačiau kai kurios tokios išskirtinės, kad norisi pasidalinti su visu pasauliu. Ši istorija nutiko jaunai moteriai, kuri ja pasidalino anonimiškai.

“Antroje dienos pusėje turėjau vizitą pas ginekologą. Tačiau anksti ryte gavau skambutį iš klinikos registratūros, kad mano vizitas yra perkeliamas į 9:30 ryto.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Buvo likę tik 45 minutės, o aš vis dar gulėjau lovoje su pižama. Greitai šokau iš lovos, nubėgau į dušą, nusiprausiau, sėdau į automobilį ir išvažiavau į kliniką.

Visai netrukus aš jau buvau klinikoje, pasikabinau paltą drabužinėje ir nubėgau į ketvirtą aukštą pas ginekologą. Kaip tyčia, tą dieną neveikė liftas.

Asociatyvi nuotrauka

Atsisėdau į apžiūros kėdę ir kaip dauguma moterų, galvojau esanti visai kitoje vietoje, o ne sėdinti tiesiai prieš gydytoją. Sutikite, tai viską palengvina. Ypač, jei ginekologas yra vyras.

Netrukus iš ginekologo išgirdau šią frazę: “Oho. Matau, kad ypatingai pasiruošėte šiandienos vizitui“.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Pagalvojau, kad tai labai keista užuomina, tačiau per daug nesureikšminau. Galbūt čia toks gydytojo humoro jausmas.

Mano apžiūra praėjo sėkmingai ir su palengvėjimu grįžau namo. Likusi dienos dalis buvo įprasta: apsipirkimas, namų tvarkymas, maisto gaminimas.

Vakare nuvedžiau dukrą į vonią nusiprausti, o ji manęs paklausė: “mama, kur mano mėgstamiausias muiliukas?“. Liepiau pasiimti kitą muilą, tačiau ji ir toliau reikalavo būtent savo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Galiausiai ji susirado savo muiliuką…

Mano dukros mėgstamiausias muilas buvo su žėrinčiais blizgučiais ir būtent jį skubėdama pagriebiau, kai buvau duše.

IR TADA AŠ DAR KARTĄ PRISIMINIAU GINEKOLOGO ŽODŽIUS…“

Asociatyvi nuotrauka
Reklama