Skip to main content

Moteris pasimetė, kai vyras netikėtai išlipo iš automobilio ir pasakė namo važiuoti be jo. Po kurio laiko paaiškėjo to priežastis

Daugelis mūsų nuo mažų dienų buvo mokomi ištiesti pagalbos ranką senjorams ir neįgaliems žmonėms.

Deja, bet šiuolaikinėje visuomenėje gražūs poelgiai tampa vis retesni…

Reklama

Siūlome susipažinti su Chris Carter, kurio kilnus poelgis sužavėjo tūkstančius žmonių visame pasaulyje, tačiau pats vyras nesijaučia padaręs kažką ypatingo.

Chris kartu su savo šeima važiavo iš maisto prekių parduotuvės, kai šalikelėje pastebėjo garbaus amžiaus vyrą. Senukas vaikščiojo tai pirmyn, tai atgal, o iš šono atrodė labai keistai…

Netrukus Chris Carter pastebėjo, kad garbaus amžiaus vyras priešais save stumdo žoliapjovę. Užuot važiavęs savais keliais, Chris sustabdė automobilį ir pasakė žmonai Tarai važiuoti su vaikais namo. Vyras paprašė jį pasiimti po kurio laiko.

Reklama

“Tai yra tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl aš myliu savo nuostabų vyrą. Kartu su vaikais važiavome iš maisto prekių parduotuvės, kai Chris sustabdė automobilį ir paprašė toliau važiuoti be jo“ – socialinio tinklo paskyroje rašė Tara Carter.

Moteris nesuprato, ką sutuoktinis ruošiasi daryti, tačiau paklausė jo prašymo. Po kurio laiko sugrįžusi Tara pamatė tai, kas ją be galo sujaudino.

Reklama

Chris pamatė sunkiai judantį vyrą ir nusprendė jam padėti nusipjauti žolę. Tai, kas senam vyrui buvo didelė ir sunki užduotis, Chrisui tapo tik juokų darbas.

“Labai tikiuosi, kad sūnus paims pavyzdį iš tėčio ir ateityje išties pagalbos ranką žmonėms, kuriems to reikia“ – sako moteris.

Chris Carter ne tik pagelbėjo senam vyrui, bet ir parodė nuostabų pavyzdį savo vaikams…

Reklama