Skip to main content

Moteris tik po 30 metų susitiko su savo biologiniu broliu. Tačiau tada ji sužinojo šokiruojančią tiesą, kuriai visiškai nebuvo pasiruošusi

Christina Housel buvo įvaikinta ir niekada neturėjo galimybės susipažinti su savo biologine mama. Moterį ilgą laiką kamavo vienas klausimas: ar ji neturi broliu ir seserų?

Ji nenorėjo ir toliau gyventi nežinioje, todėl ryžosi savo artimųjų paieškai.

Reklama

Po kiek laiko Christinai pavyko rasti savo biologinį brolį Lyles James Berryman ir iš karto pasiūlė jam susitikti. Iš pradžių vyras gana skeptiškai žiūrėjo į tai, tačiau galiausiai sutiko.

“Iš pradžių Lyles abejojo, ar tai yra gera mintis, tačiau man pavyko jį įkalbėti“ – prisimena Christina.

Kai Lyles pirmą kartą pamatė Christinos nuotrauką, jam nekilo jokių abejonių, kad tai yra jo sesuo.

“Nuo pat pirmos akimirkos žinojau, kad ji yra mano sesuo. Christina neįtikėtinai panaši į mane“ – pasakoja Lyles.

Susitikimo metu brolis parodė sesei jų mamos nuotraukas. Lyles augo su jų biologine mama, tačiau moteris mirė, kai jis buvo dar labai jauno amžiaus. Visgi prieš mirtį mama pasidalino paslaptimi, apie kurią ilgą laiką niekas nežinojo…

Reklama

Moteris sūnui pasakė, kad jis turi dar ir dvi seseris dvynukes. Jos taip pat buvo atiduotos įvaikinimui. Taip Lyles ir Christina nusprendė surasti šias merginas.

Brolis ir sesė pasidalino bendra nuotrauka “Facebooke“ su užrašu:

“Mes susitikome po 30 metų. Vis dar ieškome dvynukių, kurios gimė balandį arba gegužę, 1992-1994 metais Floridoje“.

Reklama

Labai greitai nuotrauka išplito visame internete, o tūkstančiai nepažįstamų žmonių norėjo padėti Lyles ir Christinai surasti savo seseris.

Šią nuotrauką pamatė dvynės Lauren Rutherford ir Ashley Bo ir pradėjo domėtis, ar nėra taip ieškomos dvynukės.

Dvynės nusipirko lėktuvo bilietus ir išvyko susipažinti su Lyles ir Christina. Po atlikto tyrimo paaiškėjo, kad jie iš tiesų yra brolis ir seserys.

Šis susitikimas buvo neįtikėtinai jausmingas, o artimieji rodė savo nuotraukas ir dalijosi istorijomis iš vaikystės. Dvynukėms tai buvo pirmas kartas, kai jos pamatė biologinės mamos nuotraukas.

Reklama

Brolį ir seses sieja dar vienas bendras dalykas – tai kariuomenė. Anksčiau Christina tarnavo laivyne, Lyles – kariuomenėje, o Ashley vyras oro pajėgose.

Galima tik pasidžiaugti, kad Christina, Lyles, Lauren ir Ashley pagaliau rado vienas kitą!

Reklama