Skip to main content

Moteris važiavo judriu keliu, kai pastebėjo mojuojančią penkiametę mergaitę. Sustojusi ji pamatė vaizdą, kuris privertė širdį nusiristi į kulnus

Angela Shymanski su dviem mažamečiais vaikais važiavo namo iš puikiai praleistų atostogų gamtos apsuptyje Kalgaryje (Kanada), kai įvyko siaubinga nelaimė.

Reklama

Jos dukra Lexi tuo metu buvo 5-erių, o mažylis Peter vos 10 savaičių amžiaus. Moteris užsnūdo prie vairo ir nevaldomas automobilis nulėkė nuo 12-os metrų kalno. Tai buvo viena baisiausių akimirkų šios šeimos gyvenime.

Automobilis buvo visiškai sumaitotas, o Angela patyrė daugybę kaulų lūžių ir prarado sąmonę. Mažylis buvo tvirtai prisegtas savo kėdutėje, tačiau nuo smūgio pradėjo kraujuoti. 5-metė Lexi kurį laiką taip pat buvo netekusi sąmonės, tačiau ji atsipeikėjo išgirdusi broliuko verksmą. Mergaitė bandė pažadinti mamą, tačiau jai nesisekė. Angela nuo patirtų traumų ir skausmo buvo visiškai be sąmonės.

Reklama

Basa ir apibraižyta mergaitė nusprendė, kad jai pačiai reikia imtis iniciatyvos ir prisišaukti pagalbos. Neįtikėtinu būdu ji užkopė į stačią ir labai šakotą pakalnę, į kurią ne kiekvienas suaugęs žmogus įliptų. Gelbėtojai, kurie vėliau išgelbėjo šeimą, nusileisdami nuo šlaito netgi naudojo virves ir kitas pagalbines priemones.

Reklama

Ji stovėjo šalikelėje ir verkė bei mojavo prašydama pagalbos. Pati pirma ją pamatė vairuotoja, važiavusi su šeima, kuri nedelsiant sustojo prie mažos mergaitės. Moteris neteko amo, kai pamatė griovio apačioje sumaitotą automobilį ir kai ji sužinojo, kad jame yra dar jos mama ir kūdikis.

Tą akimirką sustojo ir kitas vairuotojas, kuris nedelsiant iškvietė greitąją pagalbą. Gelbėtojai atvyko pačiu laiku, nes Angelos širdis jau buvo pradėjusi stoti. Ji buvo atgaivinta įvykio vietoje ir visi trys nukentėjusieji nedelsiant buvo nugabenti į ligoninę. Laimei, Lexi patyrė tik minimalius sužeidimus ir jos gyvybei pavojus negrėsė.

Reklama

Mažyliui Peter nuo smūgio ir sukrėtimo prasidėjo kraujavimas smegenyse, tačiau skubiai atlikta neurochirurginė operacija išgelbėjo ir mažylio gyvybę.

Tuo tarpu Angela turėjo kur kas baisesnes prognozes, nes ji patyrė daugybinius stuburo, šonkaulių ir kitų kaulų lūžius. Moterį graužė didelė kaltė dėl to, kad ji užmigo už vairo.

Reklama

Tačiau vėliau gydytojai moteriai pranešė dar labiau šokiruojančią žinią. Angela nebuvo užmigusi prie vairo, kaip ji manė visą laiką. Jai buvo sustojusi širdis. Ji niekada nebuvo pajutusi jokių simptomų, tačiau Angela turėjo įgimtą ir visą gyvenimą nepasireiškusį širdies defektą.

Laimei, po atliktų operacijų ir ilgų metų reabilitacijos moteris gali vėl vaikščioti, o jos širdies būklė yra griežtai kontroliuojama nuo to laiko, kai jai buvo duota diagnozė. Labiausiai Angela negali patikėti savo dukros drąsa, kuri išgelbėjo ją ir brolį.

Mergaitė buvo apdovanota medaliu už drąsą, nes jeigu ne pastangos prisišaukti pagalbos, jos mamos ir broliuko šiandien nebebūtų gyvųjų tarpe.

Reklama