Skip to main content

Motina paliko savo vaikus šaltame name ir išėjo ieškoti naujo vyro. Po kelių dienų į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir pamatė siaubingą vaizdą

Apgriuvusiame name, kurį sunkiai galima pavadinti tinkamu gyventi, augo du broliai Maksimas ir Dima. Berniukų tėtis jau seniai buvo palikęs šeimą, o mama kiekvieną dieną užsiimdavo naujų vyrų paieškomis.

Reklama

Moteris visiškai nesirūpino savo sūnumis, o pavalgyti “numesdavo“ apdžiuvusį duonos kepalą. Vieną dieną kaimynė pastebėjo, kad berniukų motinos jau ilgai nėra namuose, todėl iškvietė policiją. Į įvykio vietą atvyko grupė policininkų, tarp kurių buvo ir pareigūnas Sergejus Šarukovas.

Sergejus dar šiandien prisimena, kokį siaubingą vaizdą pamatė užėjęs į mažylių namus. Vyrui buvo sunku patikėti, kad šiais laikais dar kažkas gyvena tokiomis sąlygomis. Namo langas buvo išdaužtas, o Maksimas visaip bandė uždengti skylę, kad tik jaunesnis broliukas nesušaltų. Vaizdas buvo tiesiog klaikus…

Reklama

Sergejus iš karto suprato, kad turi padėti šiems likimo nuskriaustiems broliams. Jis pakvietė berniukus ateiti pas jį, tačiau jie buvo tokie išsigandę, kad bijojo pasijudinti iš savo vietos.

“Tą akimirką mano skruostais riedėjo ašaros. Negalėjau suvokti, kad kažkas gali taip elgtis su mažais vaikais…“ – prisimena pareigūnas.

Reklama

Maksimas ir Dima buvo pristatyti į ligoninę, kur jie pirmą kartą pavalgė skanaus ir šilto maisto. Tuo tarpu Sergejus paskambino žmonai ir papasakojo apie likimo nuskriaustus broliukus.

Kitą dieną jie nupirko naujų drabužių ir nuvyko aplankyti berniukų.

Sergejaus žmona Elena iš karto pamatė, kad situacija labai rimta. Sutuoktiniai jau augino keturis vaikus, o jauniausiajam buvo vos metai. Tačiau jie negalėjo šitaip palikti Maksimo ir Dimos..

Kaip tik tuo metu pora planavo pirkti naują automobilį, tačiau nusprendė, jog gali ir palaukti. Už tuos pinigus jie apmokėjo berniukų gydymo išlaidas, nupirko naujų žaislų ir drabužių. Po kiek laiko Sergejus ir Elena užpildė įvaikinimo dokumentus.

Reklama

Biologinė berniukų mama buvo vos kartą atvykusi į ligoninę, kad pasirašytų vaikų atsisakymo dokumentus. Broliukai dar bandė su ja kalbėtis, tačiau moteris gydymo įstaigą paliko net neatsigręžusi.

Reklama

Pasveikę berniukai persikėlė gyventi į savo naujuosius namus. Jau pačią pirmą naktį Elena išgirdo, kaip broliai šnabždasi: “Kaip čia viskas gražu! Nebereikia šalti…“. Šie žodžiai itin sujaudino moterį.

Šiandien berniukai yra visiškai sveiki ir laimingai auga naujoje šeimoje.

Kokie nuostabūs žmonės yra Sergejus ir Elena…

Reklama