Skip to main content

Naujagimis berniukas staiga mirė ligoninėje. Po kurio laiko mama sulaukė skambučio iš slaugytojos, kuris privertė virpėti

Kaip ir daugelis jaunų susituokusių porų, Katie ir Josh svajojo apie šeimos pagausėjimą. Netrukus jų noras išsipildė, o būsimi tėveliai buvo be galo laimingi. Deja, bet ši laimė netruko ilgai…

Reklama

Dvidešimtą nėštumo savaitę ultragarsinis tyrimas parodė, kad kūdikis nesivysto tinkamai. Gydytojai turėjo pačių įvairiausių spėjimų, tačiau niekas negalėjo pasakyti tikslios priežasties.

Ką tik gimęs Dewey buvo pristatytas į intensyvios terapijos skyrių, bet po 132 dienų jo gyvybė užgeso. Katie ir Josh gedėjo mirusio sūnaus, tačiau po kelių mėnesių sulaukė labai netikėto skambučio iš ligoninės slaugytojos.

Viskas ko Katie ir Josh norėjo, tai įprasto ir gražaus nėštumo, tačiau likimas turėjo kitokių planų.

“Tikėjomės gražaus ir įprasto nėštumo, bet teko kiekvieną savaitę lankytis ligoninėje ir stebėti mūsų mažylį“ – pasakoja moteris.

Reklama

Dewey būklė buvo tokia reta, kad gydytojai nežinojo ko tikėtis… Visgi tėveliai buvo nusiteikę optimistiškai ir tikėjosi, jog viskas bus gerai.

“Žinojome, kad kiekviena diena yra brangi, todėl stengėmės praleisti kuo daugiau laiko su savo mylimu sūnumi“ – sako Katie.

Kai mažasis Dewey sulaukė 132-ejų dienų, jam buvo atlikta operacija, tačiau širdelė jos neatlaikė…

Reklama

“Galbūt tai skamba žiauriai, bet man palengvėjo. Mano berniukui nebereikėjo kankintis… Žinau, kad vieną dieną aš jį ir vėl pamatysiu“ – su ašaromis akyse pasakoja moteris.

Visgi praėjus keliems mėnesiams įvyko tikras stebuklas.

Viena iš ligoninės slaugytojų paskambino Katie ir pranešė, kad penktame aukšte yra kūdikis, kuriam labai reikia mamos ir tėčio.

“Visą laiką meldžiausi, kad Dievas padovanotų mums dar vieną kūdikį“ – pasakoja moteris.

Katie ir Josh nežinojo ko tikėtis, tačiau po keturių dienų ligoninėje susipažino su mielu berniuku, vardu Braxtel.

Reklama

Braxtel gimė neišnešiotas 27-ą savaitę, kaip ir poros sūnus Dewey. Sulaukęs 11 mėnesių berniukas taip ir niekada nebuvo išėjęs iš ligoninės. Braxtel turėjo tam tikrų sveikatos problemų, tačiau skirtingai nei Dewey atveju, bėgant metams jo sveikata turėjo pagerėti.

Nebuvo jokių klausimų, ką sutuoktiniai ketina daryti toliau! Katie ir Josh parsivežė Braxtel namo, o po kelių mėnesių jį oficialiai įsivaikino.

Reklama

“Vos tik parsivežėme Braxtel į namus, jo sveikata pradėjo gerėti. Džiaugiamės galėdami auginti šį nuostabų berniuką“ – pasakoja mama.

Tai, ką teko išgyventi šiai porai yra sunku suprasti paprastam žmogui, tačiau galima pasidžiaugti, kad į Katie ir Josh gyvenimą vėl sugrįžo laimė…

Reklama