Skip to main content

Nėščioji netrukus turėjo gimdyti, tačiau vienu metu išbėgo iš palatos. Visas ligoninės personalas neteko žado pamatęs, kam ryžosi moteris

Dauguma mūsų gyvenime esame susidūrę su įvairiais gydytojais. Gydytojo profesija – tai amatas, o pats gydytojas – tai žmogus su savo individualia asmenybe, principais, pliusais ir trūkumais. Todėl bendrai kalbėti apie gydytoją kiek sunkiau, nei su juo pabendravus ir įsitikinus, koks jis yra žmogus ir koks jis yra profesionalas. Vienai mamai, pasirušusiai gimdyti savo 4-tą vaiką ligoninėje, teko puiki proga įsitikinti, kad jos išrinktoje ligoninėje dirba tik labiausiai savo darbui atsidavę žmonės.

Reklama

Gydytoja akušerė Amanda Hess yra labai gerbiama savo kolegų ir pacientų, tai profesionalė, kuri dirba tiek, kiek maksimaliai leidžia jos fizinis kūnas. Neseniai teko įsitikinti, kad ši frazė yra reali net tiesiogine ta žodžio prasme. Daktarė Amanda buvo pati nėščia, ji laukėsi savo antrojo vaiko. Moteris buvo pajėgi dirbti net iki paskutinės dienos prieš savo gimdymą.

Ji jautėsi gerai, todėl sutiko dirbti paskutinę darbo dieną, kaip įprasta. Kitą dieną prasidėjo jos pačios gimdymas, todėl Amanda buvo jau nebe gydytoja, o pacientė toje pačioje ligoninėje. Tačiau vidury savo sąrėmių, kai moteris gulėjo palatoje, ji iš kitų seselių išgirdo, kad jos ne kartą matyta nėštukė tuo pačiu metu gimdė, vyko kažkokios komplikacijos, o besikeičiant pamainoms, akušeris buvo dar tik pakeliui į ligoninę.

Reklama

Daug galvoti laiko nebuvo, tad Amanda pajuto profesionalų instinktą bėgti ir padėti. Halliday Johnson tai buvo ketvirtasis vaikas, tačiau netikėtumai ją labai sutrikdė ir sukėlė labai daug streso. Gimdyvės mažylis turėjo tuč tuojau būti priimtas, nes krito jo gyvybiniai rodikliai. Daktarė Amanda kuo skubiau ant savo šlepečių užsimovė specialias apsaugas, užsidėjo sterilius marškinius iš priekio ir iš nugaros (ji pati vilkėjo jau gimdymui paruoštą chalatą) ir užsidėjusi kitas apsaugines priemones ji nuskubėjo į tame pačiame koridoriuje gimdžiusią Halliday.

Reklama

Ji tikrai buvo gydytojo režime“ – sakė Halliday Johnson. „Mano vyras pastebėjo, kad ji nedėvi įprastos gydytojo aprangos, o vilkėjo ligoninės chalatą, bet aš to nepastebėjau, nes buvau ant gimdymo stalo. Ten buvau savo pasaulyje“. Akušerė sakė žinojusi, kad dirbs iki paskutinės dienos, tačiau nemanė, kad teks dirbti iki paskutinės sekundės.

Padėjusi Halliday pagimdyti savo mažylį, Amanda grįžo į savo palatą, kai tarp sąrėmių jau buvo vos poros minučių tarpas. Dvi moterys dar neturėjo galimybės susitikti ir pakalbėti apie tą ypatingą abiem dieną, tačiau Halliday Johnson per susidomėjusius žurnalistus daktarei perdavė didžiausią padėką dėl jos pasiaukojančio darbo.

Reklama

„Ji tikrai užsitarnavo atostogas“ – sakė jau 4 vaikų mama Halliday. „Aš labai vertinu tai, ką ji padarė dėl mano šeimos. Jos veiksmai tą dieną daug ką pasako apie tai, kas ji yra kaip moteris, mama ir gydytoja. Tai leidžia jaustis geriau, nes supranti, kad atneši naują gyvybę į pasaulį, kuriame yra tokių nepakartojamų moterų“.

Reklama

Pati akušerė teigė, kad kitų moterų gimdymo procedūros yra kur kas jai suprantamesnės, nei savo. Be abejonės, ji tikrai kaip profesionalė juto, ką gali padaryti ir kam turi laiko. Tačiau jos pasiryžimas savo situacijoje išlikti atsidavusia savo profesijai yra labai pagirtina. Tikrai retas žmogus ir net retas daktaras, pats būdamas pacientu, šoks padėti kitiems žmonėms. Gera žinoti, kad mediko profesijoje yra dar labai puikių žmonių!

Reklama