Skip to main content

Net 11 vilkikų sustojo po vienu tiltu ir sustabdė visą eismą. Tikslas, kuriam susibūrė vairuotojai, buvo neįtikėtinas, o ši nuotrauka apskriejo pasaulį

Vilkikų vairuotojai Detroite, Mičigano valstijoje, ankstyvų rytą nustebino ne vieną naktinėjusį praeivį ar pravažiuojantį netoliese automobilį. Tai buvo iš tiesų unikalus reginys, tačiau mažai kas suprato, kokiu tikslu vairuotojai užblokavo eismą.

Reklama

Greitkelis buvo staiga užblokuotas važiuojant abiem kryptimis, tačiau tai nebuvo savavalė protesto ar chuliganizmo akcija. Viskas prasidėjo apie 1 valandą ryto ir tęsėsi ne mažiau 3 valandų. Po autostrados viaduku greitai susirikiavo apie 11 vilkikų su puspriekabėmis, nes juos čia sukvietė vietinės policijos pajėgos.

Virš judrios 8 juostų autostrados ant viaduko blaškėsi vyras, norėjęs nusižudyti. Policijos pajėgos sulaukė susirūpinusio piliečio skambučio ir iš karto sureagavo į situaciją. Streso ir isterijos ištiktas vyras deja neklausė policijos raginimų nedaryti nieko drastiško, todėl pareigūnai turėjo sugalvoti ką nors kitokio.

Reklama

Sunkvežimių vairuotojai dažnai sulaukia vietos policijos skambučių, kuriais jie yra informuojami apie situacijas kelyje arba jų prašoma pagalbos. Policininkai bijojo pabloginti situaciją ir matė, kad vyras nėra sukalbamas. Tam, kad užtikrinti jo saugumą, jie nusprendė sudaryti vilkikų koloną, kuri jam sutrukdytų sėkmingai nušokti ir nusižudyti.

Reklama

Tai buvo pagrindinė pareigūnų užduotis tą naktį – suteikti vyrui šansą toliau gyventi. Galiausiai visų herojiškos pastangos pasiteisino. Vyras pasidavė pareigūnų prašymams ir savo noru perlipo viaduko užtvarą ir savanoriškai sutiko gauti profesionalią medikų pagalbą. Tai buvo neįtikėtinas ir sėkmingas kolektyvinis darbas, kuris pareikalavo daug pastangų.

Vėliau policijos pareigūnai atskleidė, kad būtent toks žmonių susibūrimas vyrui parodė, kad net nepažįstamiems žmonėms jo gyvybė yra svarbi. Tų vairuotojų pastangos tikrai nenuėjo veltui, nes jie ne tik sudarė netinkamas sąlygas vyrui padaryti tai, ko jis norėjo, tačiau ir parodė, kad aplink dar yra žmogiškumo ir atjautos.

Reklama

Netrukus išsirikiavusių vilkikų nuotrauka apskriejo pasaulį, nes parodė, kad ir paprasti žmonės gali susiburti ir padėti tada, kada to labiausiai reikia. Šie vyrai vidury nakties nepabūgo susiburti ir išskirti tiek savo laiko, kiek to reikėjo. Tai yra puikiausias pavyzdys, kaip turėtų susitelkti žmonės krizinėse situacijose.

Reklama