Skip to main content

Padavėja aptarnavo šeimą ir pastebėjo, kad su šeima buvęs dvimetis atrodo labai įtartinai. Jos įrašas Facebooke lėmė, kad netrukus į šeimos namus pasibeldė policija

Žmogaus protas ir širdis tikrai ne visada sugeba ar nori sureaguoti į situacijas, kuriose kas nors kitas patiria smurtą. Iš dalies taip kartais būna todėl, kad bijome patys sulaukti neprognozuojamos agresijos – mums suveikia savisaugos instinktas. Kai kuriose situacijose taip pat gali atrodyti, kad įsikišimas tik dar labiau viską pablogintų.

Reklama

Tačiau vieną dieną 21-erių padavėja vardu Jordan Cooper negalėjo ramiai išbūti pašonėje, kai pamatė kai ką labai įtartino. Per savo pamainas Jordan aptarnauja įvairiausius žmones, tačiau “Olive garden” restorane dažniausiai lankosi šeimos. Pati mergina laukėsi savo antrojo vaikelio, todėl ji visada su džiaugsmu atkreipia dėmesį į mažuosius restorano lankytojus.

Tačiau viena šeima atkreipė jos dėmesį tikrai ne iš gerosios pusės. Mergina pastebėjo, kad apytiksliai dviejų metukų mažylės veidas buvo visas nusėtas mėlynėmis. Jos tėvas (ar patėvis) jėga bruko vaikui į burną duonos lazdeles ir agresyviai kas porą minučių liepė valgyti.

Reklama

Jordan sureagavo labai jautriai, nes vaikus mylinti merginai kilo labai rimti įtarimai, kad vaikas patiria nežmonišką agresiją ir prievartą namuose, jei su juo taip elgiamasi viešumoje. Vienu momentu mergina priėjusi paklausė vyro, ką jis daro su tuo vaiku, grūsdamas jam jėga maistą į burną. Po šio komentaro vyras nieko neatsakė, tačiau netrukus šeima susikrovė daiktus ir paliko kavinę.

Reklama

Prieš tai susirūpinę darbuotojai spėjo padaryti vyro ir mažylės nuotrauką, o automobilių stovėjimo aikštelėje jie nufotografavo šios šeimos automobilio numerius. Jordan iš karto paskambino policijai, nes ją apėmė didelė baimė ir stresas dėl tos mažylės gerbūvio.

Deja, jai teko nusivilti, nes policija labai nenorėjo imtis jokių veiksmų. Štai tada mergina pati ėmėsi veiksmų ir parašė ilgą įrašą Facebooke, kuriame ji papasakojo, kas nutiko jos pamainos metu. Laimei, bendruomenė internete sureagavo kur kas atsakingiau ir pasidalino jos įrašu ir nuotraukomis per 14 000 kartų.

Reklama

Policijos pajėgos neturėjo kitos išeities tik imtis šio atvejo ir nuvykti į minėtos šeimos namus, kurių adresą jie gavo pagal automobilio registracijos numerius. Pareigūnai iš tiesų pamatė labai liūdną vaizdą. Mažylės veidas iš tiesų buvo mėlynai juodas nuo plaukų linijos iki pat žandikaulio apačios.

Reklama

Viena iš pareigūnių net taip susijaudino dėl pamatyto vaizdo, kad turėjo išeiti į lauką ir susiimti. Be abejonės, tėvai buvo sulaikyti o vaikai perduoti atsakingoms organizacijoms. Abiems buvo pareikšti kaltinimai dėl smurto prieš vaikus. Tada ši istorija labai garsiai nuskambėjo vietinėje žiniasklaidoje, nes policijos pirminis neveiksnumas sukėlė tikrą pasipiktinimo bangą.

Jordan tuo metu buvo vadinama didvyre, nes ėmėsi iniciatyvos ir kaip įmanydama siekė ką nors padaryti dėl šios šeimos elgesio prieš vaikus.

“Mano širdis galės būti rami žinant, kad vaikai yra saugūs. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie teisingumo vykdymo” – vėliau visiems dėkojo Jordan. Iš tiesų, jei ne jos veiksmai, tų vaikų galėjo laukti ir dar blogesnės smurto pasekmės. Ji parodė, kad matant tikrai įtartinus ir kone akivaizdžius smurto įrodymus visada reikia įsikišti ar bent jau kam nors pranešti. 

Reklama