Skip to main content

Padavėja nufotografavo šeimą, kuri jai sukėlė didelį įtarimą. Vėliau mergina sužinojo siaubingą tiesą apie tą pačią šeimą

Žmogaus protas ir širdis tikrai ne visada sugeba ar nori sureaguoti į situacijas, kuriose kas nors kitas patiria smurtą. Kartais taip nutinka dėl to, kad patys bijome sulaukti neprognozuojamos agresijos – mums suveikia savisaugos instinktas. Kai kuriose situacijose taip pat gali atrodyti, kad įsikišimas tik dar labiau viską pablogins.

Reklama

Tačiau vieną kartą 21-erių padavėja Jordan Cooper negalėjo ramiai išbūti pašonėje, kai pamatė kai ką labai įtartino. Per savo pamainas Jordan aptarnauja įvairiausius žmones, tačiau “Olive Garden” restorane dažniausiai lankosi šeimos. Pati mergina laukėsi antrojo vaikelio, todėl ji visada su džiaugsmu atkreipia dėmesį į mažuosius restorano lankytojus.

Visgi viena šeima atkreipė jos dėmesį tikrai ne iš gerosios pusės. Mergina pastebėjo, kad apytiksliai dviejų metukų mažylės veidas buvo nusėtas mėlynėmis. Jos tėvas (ar patėvis) jėga bruko duonos lazdeles į burną ir agresyviai kas porą minučių liepė valgyti.

Reklama

Jordan sureagavo labai jautriai, nes vaikus mylinčiai merginai kilo labai rimti įtarimai, kad vaikas patiria nežmonišką agresiją ir prievartą namuose, jei su juo taip elgiamasi viešumoje. Vienu metu mergina priėjusi paklausė vyro, ką jis daro su vaiku, grūsdamas jam jėga maistą į burną. Po šio komentaro vyras nieko neatsakė, tačiau netrukus šeima susikrovė daiktus ir paliko kavinę.

Reklama

Susirūpinusi darbuotoja prieš tai dar spėjo padaryti vyro ir mažylės nuotrauką, o automobilių stovėjimo aikštelėje ji nufotografavo šios šeimos automobilio numerius. Jordan iš karto paskambino policijai, nes ją apėmė didelė baimė ir stresas dėl tos mažylės gerbūvio.

Deja, jai teko nusivilti, nes policija nelabai norėjo kažko imtis. Štai tada mergina pati ėmėsi veiksmų ir parašė ilgą įrašą Facebook socialiniame tinkle, kuriame ji papasakojo, kas nutiko jos pamainos metu. Laimei, bendruomenė internete sureagavo kur kas atsakingiau ir pasidalino jos įrašu ir nuotraukomis per 14 000 kartų.

Reklama

Policijos pareigūnai neturėjo kitos išeities, kaip tik imtis šio atvejo ir nuvykti į minėtos šeimos namus, kurių adresą jie gavo pagal automobilio registracijos numerius. Pareigūnai iš tiesų pamatė labai liūdną vaizdą. Mažylės veidas buvo mėlynai juodas nuo plaukų linijos iki pat žandikaulio apačios.

Reklama

Viena iš pareigūnių taip susijaudino dėl pamatyto vaizdo, kad turėjo išeiti į lauką ir susiimti. Be abejonės, tėvai buvo sulaikyti o vaikai perduoti atsakingoms institucijoms. Abiems buvo pareikšti kaltinimai dėl smurto prieš vaikus. Vėliau ši istorija labai garsiai nuskambėjo vietinėje žiniasklaidoje, nes policijos pirminis neveiksnumas sukėlė tikrą pasipiktinimo bangą.

Tuo tarpu Jordan buvo vadinama didvyre, nes ėmėsi veiksmų ir kaip įmanydama siekė ką nors padaryti dėl šios šeimos elgesio prieš vaikus.

“Mano širdis galės būti rami žinant, kad vaikai yra saugūs. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie teisingumo vykdymo” – vėliau visiems dėkojo Jordan. Iš tiesų, jei ne jos veiksmai, tų vaikų galėjo laukti ir dar baisesnės smurto pasekmės. Ji parodė, kad matant tikrai įtartinus ir kone akivaizdžius smurto įrodymus visada reikia įsikišti ar bent jau kam nors pranešti. 

Reklama