Skip to main content

Pareigūnas sustabdė vienišą mamą, tačiau jam įtarimą sukėlė daiktai automobilio viduje. Moteriai teko viską prisipažinti

Pareigūnų patikrinimas – ne pati maloniausia procedūra. Net jei ir nieko blogo nepadarėte, vis tiek apima šioks toks jaudulys.

Kai Ebony Rhodes per savo automobilio veidrodėlius pamatė mirksinčias policijos šviesas, atrodė, kad pasaulis slysta iš po kojų. Moteris jau turėjo labai sunkų gyvenimo etapą, o policijos patikrinimas buvo paskutinis dalykas, kurio jai reikėjo. Ji nežinojo, kad šis susitikimas pakeis jo šeimos gyvenimą…

Reklama

Pareigūnas sustabdė Ebony ir paprašė pateikti vairuotojo pažymėjimą, bei automobilio registracijos dokumentus. Moteris tik atsiduso ir pasakė, kad neturi nei vieno iš šių dokumentų. Net automobilio draudimas buvo seniausiai pasibaigęs.

Pareigūnui neliko nieko kito, kaip sulaikyti Ebony ir pristatyti ją į policijos nuovadą. Moteris jautėsi beviltiškai ir pradėjo verkti. Kol jie keliavo į nuovadą, Atlantos policijos departamento viršininko pavaduotojas Jeff Jefferson sulaukė skambučio. Jam paskambino vienas iš pareigūnų, kuris apieškojo Ebony transporto priemonę. Jis rado keistų daiktų ant galinės sėdynės.

Geriau apžiūrėjęs automobilį, pareigūnas rado ir daugiau daiktų, kurie įprastai nesandėliuojami automobilio viduje. Transporto priemonėje buvo daugybė krepšių su asmeniniais daiktais ir drabužiais. Panašu, jog kažkieno turtas atsidūrė ant galinės sėdynės.

Vėliau Ebony papasakojo visą istoriją pareigūnui Jeffui. Ji ne tik buvo benamė ir glaudėsi automobilyje, bet jame gyveno ir kartu su keturiais savo vaikais. Šešis sunkius mėnesius Ebony ir jos vaikai Calvin, Isaac, Ja’ame ir Dannaija gyveno 20 metų senumo automobilyje. Jie neturėjo kitos išeities…

Reklama

Keturių vaikų mama stengėsi laikytis. Ebony dirbo prekybos centre, bet atlyginimas buvo per mažas, kad galėtų išsinuomoti būstą. Tačiau net ir tai buvo ne viskas… Moteris serga lėtine kraujo liga, dėl kurios tenka imti laisvadienius. O taip ji jaučiasi išdavusi savo vaikus.

Reklama

Ji matė save, kaip nevykusią mamą. Kiekvieną kartą, kai ji žengdavo žingsnį į priekį, visada atsirasdavo kažkas, kas sugražindavo per du atgal. Sužinojęs visą istoriją, Jeff grįžo namo pas savo šeimą, tačiau niekaip negalėjo pamiršti sutiktos moters.

Pareigūnas pasitelkė savo kontaktus ir susisiekė su nakvynės namų direktore.

“Aš paskambinau jai ir paprašiau priimti penkių asmenų šeimą, tačiau ji atsakė, kad turi labai mažai vietos. Vidury žiemos nakvynės namai būna visiškai užimti. Džiugu, kad ši moteris nusprendė padėti šiai šeimai ir atrado kampelį“ – sako Jeff.

Netrukus pareigūnas pasidalino džiugiomis naujienomis su Ebony.

Reklama

“Kai tą dieną jis man paskambino, aš tiesiog pradėjau verkti. Jau ilgą laiką bandžiau pakliūti į nakvynės namus, tačiau niekas nenorėjo mūsų priimti“ – sako moteris.

Tačiau tai buvo ne viskas, ką padarė šis nuostabus pareigūnas… Jis pradėjo rinkti pinigus šiai vargingai gyvenančiai šeimai.

Reklama

Ebony įsidarbino dviejuose darbuose, o septyniolikmetis Calvin pradėjo dirbti pusę etato po pamokų. Šiandien šeima turi jaukią nakvynės vietą, o vaikai naktį miega šiltose lovose, o ne šaltame automobilyje.

Žinoma, nieko panašaus nebūtų pavykę padaryti be Jeff pagalbos. Net ir dabar pareigūnas palaiko puikius santykius su Ebony ir jos vaikais.

Dabar moteris yra dėkinga, kad vienas pareigūno patikrinimas lėmė kardinalius gyvenimo pokyčius!

Reklama