Skip to main content

Pasaulio šykščiausia milijonierė atskleidė šokiruojančią tiesą, kaip ji taupo pinigus. Tai, kuo ji maitina savo vyrą, pribloškė visus

Įprastai, kai žmogus pavadinamas šykštuoliu, tai yra traktuojama kaip įžeidimas. Tačiau milijonierė Aimee Elizabeth didžiuojasi šiuo savo titulu ir televizijos laidoje visiems su malonumu papasakojo apie savo gyvenimą.

Reklama

Elizabeth gyvena labai dideliuose namuose, tačiau juos ji gavo skyrybų su vyru metu. Aimee noriai aprodė savo namus ir papasakojo apie savo finansinius įgūdžius. Tai, ką pamatė ir išgirdo žiūrovai, buvo tiesiog neįtikėtina. Moteris papasakojo, kad kiekvieną mėnesį stengiasi išleisti ne daugiau nei 1000 dolerių pragyvenimui.

Nekilnojamo turto nuoma užsiimanti moteris taupo ant pačių elementariausių dalykų ir niekada neperka nieko naujo. Kai ji televizijos kamerai parodė savo indų plovimo kempinę, ne vienas tūkstantis žmonių tiesiog pasišlykštėjo. Moteris plauna indus su pasenusia kempine ir nesiruošia jos išmesti, kol ji nesubyrės į mažas dalis.

Reklama

Kitas jos taupymo įprotis- įjungti vandens šildymą tik prieš pat ėjimą į dušą. Moteris nustato laikmatį – 22 minutes ji laukia, nes būtent tiek jai reikia laiko, kad vanduo šildytuve pasiektų tinkamą temperatūrą. Vos išėjus iš dušo ji išjungia vandens šildymą ir nešvaisto nei vieno papildomo cento.

Reklama

Didelius namus prižiūrėti irgi kainuoja pinigus, nes Aimee reikia pagalbos švaros palaikyme. Štai čia jai padeda buvęs vyras, kuris sutaupo jai 400 dolerių, kuriuos Aimee mokėtų tvarkytojai. Tačiau didžiausias absurdas buvo tai, ką valgo pati ir kuo vaišina ši moteris savo svečius.

Aimee dažnai ruošia sumuštinius su tunu savo draugei ar buvusiam vyrui, tačiau tuną ji pakeičia kačių ėdalu. Video reportaže matosi, kaip buvęs vyras Michael atsikanda sumuštinio ir pagiria šeimininkę.

Reklama

“Taip, aš pasiekiu ekstremalias ribas tik tam, kad sutaupyčiau. Tai nervina aplinkinius, tačiau man tai nesvarbu. Man svarbiausia – sutaupyti. Visa kita man nerūpi”- savo būdą apibendrino moteris. 

O ką jūs manote apie šios moters gyvenimo būdą? 

Pilnas video reportažas anglų kalba:

 

Reklama