Skip to main content

Paštininkas ėjo įprastu maršrutu, kai išgirdo keistus, iš krūmo sklindančius garsus. Vyras nusprendė prieiti arčiau, o pamatytas vaizdas užgniaužė kvapą

Tą lemtingą dieną Ivan Crisostomo iš Sakramento, Kalifornijoje, dirbo savo darbą kaip įprastai. Vyras ėjo savo tradiciniu maršrutu ir nešiojo laiškus bei siuntinius.

Reklama

Tačiau to, kaip šio paštininko diena susidėlios vėliau, jis negalėjo nė įsivaizduoti. Praeidamas pro krūmą jis išgirdo keistus garsus, primenančius verkimą. Štai tada jis ir pastebėjo išsigandusią paauglę, kuri desperatiškai nuo kažko slėpėsi. Tai buvo 16-metė Crystal Allen, kuri buvo pagrobta, apsvaiginta narkotikais ir seksualiai išnaudojama.

Mergina pateko į nusikaltėlių spąstus po to, kai atvyko į Sakramentą aplankyti draugės. Situacija pasisuko visiškai kita linkme, kai draugė perdavė Crystal į prekyba žmonėmis užsiimančių nusikaltėlių rankas. Vėliau mergina papasakojo, kad iš visų pusių saugomuose namuose ji buvo išnaudojama, prievarta jai buvo įleidžiami narkotikai. Po kurio laiko vienas iš gaujos narių vežėsi merginą į kitą miesto vietą. Užtaikiusi tinkamą akimirką, mergina iššoko iš automobilio ir pabėgo.

Reklama

Taip paštininko ir išsigandusios merginos keliai ir susikirto. Ivan supratęs, kad jos ieško pavojingi žmonės, išsigando, tačiau greitai paslėpė merginą savo furgone.

Reklama

Jis iškvietė policiją ir davė merginai telefoną paskambinti savo tėvams. Atvykus policijai mergina ir vyras galėjo lengviau atsikvėpti, nes pagaliau pasijuto saugūs.

Mergina po kurio laiko ir vėl susitiko su savo gelbėtoju, kad galėtų dar kartą padėkoti. Ji neslėpė, kad jeigu ne Ivan pagalba, ji tikriausiai nebūtų gyva. Paštininkas kalbėdamas su žurnalistais teigė, kad nesijaučia didvyriu. Jis tiesiog ištiesė pagalbos ranką merginai, kuriai akivaizdžiai jos reikėjo. 

Reklama