Skip to main content

Pavėlavusi į traukinį mergina ir jos tėvai šalo stotyje, kai policininkas pasiūlė pasišildyti automobilyje. Jie sunerimo, kai automobilis pradėjo važiuoti

Kori Dobson kartu su savo tėvais važiavo namo į Portlando miestą Meino valstijoje iš Niujorke esančios ligoninės, kur prieš keletą dienų merginai buvo atlikta smegenų operacija. Tačiau dėl vėlavusio traukinio iš Niujorko, jie pavėlavo į jungiamąjį traukinį iš Bostono stoties namo į Portlandą.

Reklama

 

Bostono stotyje jie atsidūrė šaltą vidurnaktį, todėl šeima jaudinosi, kur praleisti porą valandų iki sekančio traukinio. Stotyje buvo labai vėsu, todėl visi norėjo susirasti vietą, kurioje jie galėtų sušilti ir praleisti saugiai laiką iki sekančio traukinio.

Merginai taip pat buvo labai svarbu patogiai sėdėti su tinkama atrama jos kaklui, kurį ji ypatingai turėjo saugoti po operacijos. Mama pamatė netoliese esantį policijos automobilį ir nusprendė pareigūnų pasiteirauti informacijos apie naktį veikiančias vietas. Tą naktį budėjęs pareigūnas Kelley McCormick buvo labai draugiškas ir noriai išklausė merginos mamą, kuri klausė kur jie galėtų saugiai pasišildyti šalia stoties.

Reklama

Moteris taip pat papasakojo apie dukros operaciją, todėl pareigūnas nieko nelaukdamas pasiūlė atsisėsti į jo automobilį ir sušilti. Tada pareigūnas susisiekė su pamainos viršininku ir pasitarė, kaip jie galėtų pagelbėti šeimai bėdoje. Jis pasiūlė palydėti juos iki tarnybinio nežymėto automobilio ir susodinti juos ten.

Reklama

Šeima netrukus patogiai sedėjo šiltame ir erdviame automobilyje, kuris netrukus pradėjo važiuoti. Visi iš pradžių pamanė, kad policininkas pavėžės iki saugios šiltos vietos, kurios jie ieškojo. Tačiau greitai jie pastebėjo, kad pradeda važiuoti už miesto ribų.

Policininkas pajuokavo, kad tai pagrobimas, tačiau netrukus jis pasakė, kad veža juos iki namų. Šeimyna buvo apstulbusi tokio pareigūno gerumo, juk nuo Bostono iki Portlando miesto buvo net dvi valandos kelio. Tačiau pareigūnas Kelley gavo boso leidimą ir buvo laimingas, galėdamas padėti.

Reklama

Ilgos kelionės metu jie sugebėjo susipažinti kur kas artimiau ir sužinoti, kad geri darbai nėra kažkas reto pareigūno kasdienybėje. Jis visada stengiasi ne tik užtikrinti visuomenės saugumą, tačiau ir padėti kiekvienam, kuriam reikia pagalbos rankos.

Reklama

Saugiai pasiekusi namus, Kori kartu su tėvais buvo nepaprastai dėkingi už paslaugą, todėl mergina nusprendė viešai padėkoti vyrui ir Facebook įrašu. Ko ji nesitikėjo, tai kad jos nuoširdi padėka sulauks net 20 000 patinka paspaudimų.

 

 

Reklama