Skip to main content

Pieš mirtį žmona vyro paprašė prižiūrėti jos augalus ir reguliariai laistyti. Moteris suplanavo juokingą pokštą, kuris paaiškėjo tik po 5 metų

Ne visiems taip pasiseka surasti savo sielos žmogui, kaip pasisekė Phedre ir Nigel Fitton. Jų meilė užgimė dar jaunystėje, kai jiems buvo po 16-ka metų. Jie nugyveno laimingą gyvenimą, tačiau jų idilę nutraukė netikėtai Phedre diagnozuotas vėžys.

Reklama

Savo kovą ji pralaimėjo, tačiau ji niekados nenustojo būti ta pačia linksma ir entuziastinga moterimi. Keletą dienų prieš savo mirtį ji kalbėjosi su vyru apie namų ruošą. Phedre norėjo, kad Nigel ir toliau prižiūrėtų jos augalus namie ir reguliariai juos laistytų. Tai visada buvo jos darbas namuose, tačiau netekus mylimosios Nigel su malonumu darė tai, kas priminė jo žmoną.

Vyras kiekvieną savaitę apeidavo namų kampučius ir palaistydavo visus namie esančius vazonėlius. Jis stebėjosi, kokie vešlūs ir gražūs yra augalai, kai juos tinkamai prižiūri. Po 5 metų Nigel sveikata blogėjo, tad pasitaręs su šeima jis nusprendė persikraustyti į senelių namus.

Reklama

Tuo metu jam padėti atskrido jo dukra, gyvenanti už tūkstančių kilometrų. Tada ir atsiskleidė velionės klasta, kurią ji sugalvojo prieš mirtį. Nigel dukra pastebėjo, kad augalai yra netikri! Visą šį laiką Nigel laistė plastikinius augalus. Jis kartais stebėdavosi, kodėl kambariuose būdavo vandens, tačiau netrukus supratus, iš kur būdavo tos vandens balos jo namuose.

Reklama

Tiek Nigel, tiek jų dukra iš karto atpažino tą juokdarės būdą, kuriuo pasižymėjo Phedre. Jos humoro jausmas buvo auksinis, tačiau tikriausiai net ji nesitikėjo, kad išsiaiškinti apgavystę vyrui truks net 5 metus. Dukra panoro pasidalinti kuriozine situacija internete, tačiau tokio milžiniško atsako, kurio jie sulaukė, ji nesitikėjo.

Tai buvo puikus būdas prisiminti žmoną, kurios būdą ir humoro jausmą taip mylėjo jos šeima. Niekas tikrai neįsivaizdavo, kad Phedre sugebės prajuokinti tūkstančius žmonių net iš anapus! 

 

Reklama