Skip to main content

Policijos pareigūnai visiškai atsitiktinai išgirdo iš po žemių sklindančius garsus. Nieko nelaukę jie puolė atkasinėti žemes ir pamatė siaubingą vaizdą

Kartais net sunku suvokti, kaip baisiai kai kurie žmonės elgiasi su visiškai nekaltais gyvūnais. Nėra nieko blogiau, kai bejėgis gyvūnas yra paliekamas visiškai vienas.

Augintinis gali būti perduoti kitai šeimai, kuri mielai juo pasirūpins, arba bent jau galima jį nuvežti į gyvūnų prieglaudą.

Kažkas tikrai turi būti negerai su žmonėmis, kurie mano, kad su gyvūnais galima elgtis taip, lyg jie būtų šiukšlės…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Willistono miesto pareigūnai darbavosi gretimoje teritorijoje, kai išgirdo labai keistus garsus. Apžiūrėję viską atidžiau pareigūnai pamatė neseniai užkastą plotą.

Vyrai suprato, kad turi veikti greitai ir pradėjo atkasinėti žemes.

Netrukus pareigūnai išvydo mažą šuniuką, kuris buvo palaidotas gyvas. Buvo akivaizdu, kad kažkoks žiaurus žmogus tiesiog paliko šuniuką žiauriai mirčiai. Nors gyvūnas beveik neturėjo deguonies, jam pavyko stebuklingai išgyventi.

Reklama

Šuniukas buvo skubiai nugabentas į veterinarijos kliniką, kur paaiškėjo, kad jam vos savaitė laiko. Laimei, stiprus mažylis sugebėjo išgyventi šį košmarą.

Sulaukęs veterinarų priežiūros šuniukas pasijuto geriau.

Reklama

Stebuklingam šuniukui buvo duotas Tuckerio vardas. Nors Tuckerio gyvenimo pradžia buvo siaubinga, labai greitai jis atsidūrė gerose rankose.

Viena iš veterinarijos klinikos darbuotojų taip susižavėjo šuniuku, kad nusprendė jį priimti į savo namus, kurių jis tikrai nusipelnė…

Galima tik pasidžiaugti, kad ši istorija turi laimingą pabaigą!

Reklama