Skip to main content

Pora siaubingoje autoavarijoje prarado 3 savo vaikus. Praėjus 6 mėnesiams jų vaikai atsiuntė ženklą iš dangaus ir pakeitė tėvų gyvenimą

Jeigu egzistuotų konkursas, kuriame žmonės varžytųsi pagal tai, kiek skausmo yra gyvenime patyrę, Lori ir Chris Coble neabejotinai laimėtų. Jų plačiai pasauliui jau žinoma istorija prasidėjo nuo dienos, kurią pora gali įvardinti kaip baisiausią, žiauriausią ir skaudžiausią jų gyvenime. Kol Chris buvo darbe, Lori, jos mama ir trys mažyliai nusprendė išvykti į vietinį prekybos centrą, kuriame buvo atrakcionai.

Reklama

Dvi sesutės Emma, Katie ir jų broliukas Kyle praleido labai smagią dieną. Kai Lori pastebėjo, kad artėja pietų miego metas, visa šeima susėdo atgal į automobilį ir keliavo namo. Greitkelyje Lori įstrigo kamštyje, tačiau tai buvo ne problema vaikams. Jie ir toliau pramogavo žiūrėdami filmus ir žaisdami žaidimus galinėje sėdynėje.

Paskutinis dalykas, kuri prisimena Lori, buvo kad Emma buvo pradėjusi užmigti, tad Lori švelniai pakuteno jos pėdutes. Nuo tos akimirkos ji nieko nebeprisimena, tačiau kraupiais išgyvenimais pasidalino Lori mama, sėdėjusi priekinėje keleivio sėdynėje. Vaikų močiutė staiga išgirdo neapsakomai siaubingą metalo girgždėjimą ir niekada gyvenime negirdėtą triukšmą. Viskas įvyko per vos vieną sekundę.

Reklama

Į šios šeimos automobilį, važiuodamas beveik 90 kilometrų per valandą, pasikrovęs 20 tonų krovinio, įsirėžė vilkikas. Iš šeimos automobilio beveik neliko nieko išskyrus kaip armonika suspaustas metalo gabalas. Atvykę gelbėtojai ištraukė suaugusias moteris iš automobilio, tačiau įvykio vietoje susibūrę kitų automobilių keleiviai niekaip negalėjo išlaisvinti stipriai prispaustų vaikų. Visi įvykio dalyviai buvo nugabenti į skirtingas ligonines.

Reklama

Lori patyrė labai stiprų smegenų sukrėtimą, jos mama patyrė daugybinius šonkaulių lūžius. Siaubingiausia buvo tai, kad dvi mergaitės neišgyveno nė valandos po įvykio. Chris buvo iškviestas į ligoninę, tačiau jam nebuvo pranešta jokių detalių. Tik nuvedus jį į atskirą, mažą kambariuką, medikai pranešė jam apie dukrų mirtis. Jų sūnaus Kyle gyvybę palaikė tik aparatūra, tačiau jam galimybių pabusti jau nebuvo.

Sunku net įsivaizduoti, ką turėjo jausti šie tėvai. Lori, atgavusi sąmonę, turėjo vykti atsisveikinti su savo sūnumi. Mylintis tėvas ir mama buvo tiesiog neapsakomoje šoko būsenoje. Niekas negalėjo įsivaizduoti, kaip jiems reikės gyventi toliau. Palaikomi medikų, jie atsisveikino su sūnumi ir leido jam prisijungti prie sesių danguje. Tokia tragedija lengvai galėtų palaužti ir sugniuždyti bet ką.

Reklama

Šio skausmo nepakeltų dauguma mūsų planetos žmonių. Lori ir Chris kurį laiką nežinojo, kaip jiems gyventi. Tačiau meilė vienas kitam ir noras neprarasti dar ir vienas kito po šios siaubingos tragedijos suteikė jiems jėgų kasdien žengti po vieną žingsnelį. Praėjus porai mėnesių gedulo, pora nusprendė, kad jų vaikų mirtis neturėtų likti beprasmė.

Reklama

Jie tapo aršiais aktyvistais, kovojančiais už griežtesnių taisyklių vilkikų vairuotojams įvedimą. Jų vaikai prarado savo gyvybes dėl per mažai reguliuojamų vilkikų vairuotojų darbo valandų, vairuotojo nuovargio ir neatidumo. Tuo pat metu Lori ir Chris pajuto, kad jie negali nustoti gyventi. Jie buvo nepakartojamais tėvais savo trims vaikams, daugybė žmonių jais žavėjosi dėl sugebėjimo auginti laimingus, krykštaujančius vaikus.

Iš tiesų, tėvystė jiems buvo lengva užduotis, todėl jie priėmė nelengvą sprendimą susilaukti dar vieno vaiko. Dėl įvairių sveikatos problemų, medikai jiems patarė pabandyti apvaisinimą mėgintuvėlyje. Praėjus vos 6 mėnesiams Lori ir Chris sulaukė puikių žinių – jie laukiasi! Tačiau atvykus pas gydytoją apžiūrai jų laukė kur kas didesnis šokas.

Lori įsčiose užsimezgė ne viena, o trys gyvybės. Jie iš karto pajuto, kad tai buvo ženklas iš Dievo, dangaus ir jų pačių vaikų. Tolimesnė nėštumo eiga atskleidė ir dar daugiau stebuklingų ir magiškų sutapimų. Pora vėl laukėsi dviejų mergaičių ir vieno berniuko. Trys maži stebuklai niekada nebūtų pakeitę tų vaikų, kuriuos jie prarado visiškai neseniai, tačiau pora tikėjo, kad jų likimas yra valdomas iš aukščiau.

“Mes net negalime galvoti kitaip. Jei mes kitaip žiūrėtume į visą šią situaciją, jei mes nesistengtume išlikti stiprūs, mūsų irgi jau nebūtų šioje žemėje.”  – sakė Lori. Beveik po metų nuo savo mažylių netekties Lori ir Chris susilaukė sveikų, gražių trynukų. 

Nuo pat tos pačios baisiausios įvykio dienos, ir iki šiol, Lori ir Chris dalyvavo daugelyje interviu. Jų ne vieną kartą klausė, ar jų trynukai žino apie savo žuvusius brolį ir seseris. Tėvai net nedvejodami atsako, kad taip. Jų namai yra pilni Emma, Katie ir Kyle nuotraukų, jie dažnai einame jų aplankyti kapinėse.

„Mes paaiškinome vaikams, kad jų broliukas ir seserys juos stebi iš viršaus ir saugo jų šeimą kaip angelai.“ – pasakojo apie savo dabartinį gyvenimą Lori.

Dabar trynukai jau nebe vaikai, o 13-kos sulaukę paaugliai. Lori ir Chris džiaugėsi, kad išgyvenus vieną sunkiausių periodų savo gyvenime jie turėjo laimę ir toliau būti tėvais.

Jų istorija nenustoja įkvėpti milijonus žiūrovų ir skaitytojų visame pasaulyje iki šios dienos. Ši šeima, o ypatingai šie tėvai, yra neįtikėtinas žmogiškos stiprybės pavyzdys. 

Vienas garsiausių poros interviu su populiariausia pokalbių laidos vedėja tuo metu Oprah Winfrey (anglų kalba):

Reklama