Skip to main content

Prie šeimininko pribėgo jo šuo, kuris buvo visas šlapias ir elgėsi labai keistai. Jis pasekė savo gyvūną ir pamatė tai, kas sustingdė jam kraują

David Kenney su šeima tą lemtingą dieną lankėsi pas draugus kaime. Visi ruošėsi praleisti nuostabų savaitgalį gamtoje, tačiau staiga ta diena pavirto pačiu didžiausiu košmaru. Prie David pribėgo jų 9-metė kalytė Leala, kuri buvo visa šlapia ir be perstojo lojo ant savo šeimininko.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad šuo yra persigandęs ir kažkas nutiko. David nusprendė sekti paskui šunį, kuris rodė kelią savo šeimininkui ten, kur jo laukė pats baisiausias vaizdas. Netoliese esančioje užtvankoje vyras pamatė plūduriuojantį savo dvimetį sūnų veidu žemyn į vandenį.

Vyras su draugu nedelsiant ištraukė be gyvybės ženklų buvusį berniuką ir intensyviai pradėjo jį gaivinti. Tai buvo ilgiausios 27 minutės David gyvenime, per kurias jam praskriejo visas gyvenimas. Jis negalėjo patikėti tuo, kad jo rankos bando atgaivinti jo paties sūnų. Laimei, didelių ir nepertraukiamų pastangų dėka berniuko širdis vėl pradėjo plakti, tačiau jis ir toliau buvo be sąmonės.

Reklama

Netrukus berniukas buvo nuskraidintas sraigtasparniu artimiausią ligoninę. Tėvai buvo ruošiami pačiam blogiausiam dalykui – jų sūnus Alexander gali taip ir neatsigauti. Taip pat tėvai buvo perspėjami, kad dėl deguonies trūkumo atsigavęs mažylis gali būti patyręs nepataisomą smegenų žalą. Tačiau tą dieną berniuką saugojo angelai sargai.

Reklama

Jis ne tik atgavo sąmonę, tačiau ir nepatyrė smegenų pažeidimo. Viskas buvo jo tėčio dėka, kuris visą tą laiką dirbtinio kvėpavimo būdu palaikė Alexander deguonies kiekį kraujyje. Po keletos valandų berniukas net galėjo pats kvėpuoti ir iš ligoninės buvo išleistas vos po kelių dienų.

Tą dieną tėtis parodė tą drąsą ir sugebėjimą nepasiduoti sunkiausią akimirką. Tačiau viena didžiausių herojų tą dieną tapo ir keturkojė draugė vardu Leala. Jeigu ne gyvūno greita reakcija pakviečiant David į įvykio vietą, jis būtų netekęs savo sūnaus.

Reklama

Esame skaitę ir girdėję ne vieną istoriją, kai pačiomis baisiausiomis akimirkomis gyvūnai parodo savo drąsą. Šios šeimos diena nepavirto didžiausia gyvenimo tragedija vien dėl to, kad jų augintinė buvo protinga ir suprato, kad reikia kviesti pagalbą.   Ši istorija tik dar kartą įrodė, kokie nuostabūs  žmogaus draugai yra mūsų šunys.

 

Reklama