Skip to main content

Prieš 20 metų šių mergaičių atsisakė biologiniai tėvai, tačiau jas įsivaikino kita šeima. Taip sesės gyvena šiandien

Kai gimė šios trynukės, dvi iš jų buvo suaugusios, todėl tokį trynukių gimimo atvejį galima laikyti neįtikėtinai retu. Trys sesutės Macey, Mackenzie ir Madeline gimė 2002-ais metais Kalifornijoje. Pirmosios dvi buvo siamo dvynės.

Reklama

Deja, bet biologiniai mergaičių tėvai iš karto jų atsisakė. Jie suprato, kad negalės pasirūpinti vaikais, o be to buvo priklausomi nuo narkotikų.

Ačiū Dievui, kad mergaites įsivaikinti panoro Jeff ir Darija Garrisonai. Jie jau augino tris sūnus, tačiau jautėsi pakankamai stiprūs, kad galėtų užauginti ir dar tris mergaites. Taip sesutės apsigyveno didelėje šeimoje Ajovos valstijoje.

Reklama

2003 metų rugsėjį, kai mergaitėms buvo devyni mėnesiai, tėvai nusprendė suteikti joms normalų gyvenimą. Siamo dvynės gulėsi po skalpeliu ir po 24 valandų jau buvo du atskiri žmonės. Chirurgai atliko puikų darbą ir operacija praėjo be jokių komplikacijų. Mergaitėms liko tik po vieną koją, tačiau tai buvo atvejis, kai tenka rinktis mažesnę blogybę iš dviejų.

Reklama

Po dviejų metų mergaitės oficialiai gavo savo naujųjų tėvų pavardes. Drąsioms ir smalsioms mergaitėms vaikystėje teko daug išbandymų, tačiau su visais puikiai susitvarkė. Laimingi tėvai dėjo dideles pastangas, kad sesutės gyventų pilnavertį gyvenimą.

“Mergaitės laikosi puikiai augdamos tokioje šaunioje šeimoje“ – tuomet sakė vaikų chirurgas James Stein.

“Daugelis auginančių sergančius ar neįgalius vaikus, rūpinasi jais kaip mažais vaikais, kurie niekada neužaugs. Juk jūs jais rūpinsitės visą gyvenimą, todėl jie su tuo ir susitaiko. Šioje šeimoje viskas kitaip. Jeff ir Darija nori užauginti jas savarankiškais žmonėmis“ – sakė Linda Curtis, moteris, kuri pasirūpino mergaičių persikėlimu į naują šeimą.

Reklama

“Mes nežinome, kaip mūsų dukroms seksis ateityje. Mes tik žinome, kad joms reikia meilės. Mes įsimylėjome jas, vos tik pirmą kartą pamatėme. O mūsų sūnūs tiesiog šokinėjo iš laimės, kai sužinojo apie būsimas tris sesutes“ – sakė tėvai.

Mergaitėms teko labai dideli gyvenimo išbandymai, tačiau šalia jų visada buvo mylintis tėvai ir broliai.

Reklama

Trynukės užaugo gražiomis šviesiaplaukėmis merginomis. Išoriškai jos yra labai panašios, tačiau charakteriai visiškai skirtingi.

Sesės žino, jog yra įvaikintos, tačiau Jeffą ir Dariją laiko savo tikraisiais ir vieninteliais tėvais. Nei viena mergina taip ir nepanoro susipažinti su savo biologine mama, tačiau ji to ir nenusipelno…

Šiandien trynukėms jau 20 metų ir joms sekasi puikiai! Belieka tik palinkėti sėkmės ateityje…

Reklama