Skip to main content

Prieš 38 metus pora susilaukė šešetuko, kuris nustebino visą pasaulį. Taip sesės atrodo šiandien

Graham ir Janet Walton svajojo apie šeimos pagausėjimą, tačiau labai greitai suprato, kad ši svajonė taps tikru gyvenimo išbandymu. Pora net kelis metus bandė susilaukti vaiko natūraliu būdu, tačiau viskas buvo veltui…

Sutuoktiniai kreipėsi į vaisingumo kliniką, tačiau net ir su medikų pagalba moteriai niekaip nepavyko pastoti. Pora po truputį prarado viltį kada nors susilaukti vaikų, tačiau tryliktas kartas buvo sėkmingas!

Reklama

Didžiausi rūpesčiai baigėsi ir Waltonai laukė kūdikio pasirodymo šiame pasaulyje.

Tačiau tada porą pasiekė pribloškiančios naujienos. Aštuntą nėštumo savaitę gydytojai pranešė, kad Janet laukiasi ne vieno, o net šešių vaikelių!

Nereikia nei sakyti, kad Janet ir Graham liko be žodžių. Jie svajojo apie šeimos pagausėjimą, tačiau tikrai nesitikėjo tiek gimsiančių vaikų vienu metu.

Reklama

Netrukus Janet buvo paguldyta į ligoninę, kur ir praleido visą laiką iki gimdymo. Moteriai buvo paskirta nuolatinė specialistų priežiūra.

1983 m. lapkričio 18 d. pasaulį išvydo šešios gražios mergaitės. Ateinančius du mėnesius šeima turėjo praleisti ligoninėje, o vėliau galėjo keliauti į namus.

Šešetuko gimimas nustebino visą pasaulį, o mergaitėms buvo duoti Hannah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie ir Sarah vardai.

Reklama

Pirmaisiais mergaičių gyvenimo metais tėvams teko pakeisti net keliokia tūkstančių sauskelnių. Apie kokybišką miegą Janet ir Graham galėjo apskritai pamiršti. Visas tėvų gyvenimas buvo lyg nesibaigiantis ciklas, kuris susidarė iš sauskelnių keitimo, maitinimo ir trumpų miego pertraukėlių.

Nors pirmieji gyvenimo metai buvo labai sunkūs tėvams, vėliau buvo ne ką lengviau. Mergaitėms reikėjo padėti su namų darbais, pirmosiomis meilėmis ir audringu brendimu. Waltonų šeimos gyvenimas virė pilnu tempu…

Reklama

“Pirmuosius mergaičių gyvenimo metus prisimenu labai miglotai… Galbūt šiek tiek gaila, kad negalėjome visoms dukroms skirti pakankamai dėmesio“ – pasakoja mama Janet.

Nepaisant įtempto gyvenimo tempo, sutuoktiniai visada didžiavosi savo dukromis.

Nuo šešetuko gimimo prabėgo jau 38 metai ir šiandien sesės yra gyvenimu besidžiaugiančios moterys.

Reklama

Kai kurios sesės jau spėjo ištekėti ir sukurti savo šeimas, o pirmoji vaiko susilaukė Sarah. 2014 metais moteris pagimdė dukrą Jorgie.

Gimus šešetukui Janet ir Graham gyvenimas buvo tikrai nelengvas, tačiau kaip nuostabu dabar susitikti tokiai didelei šeimai!

Reklama