Skip to main content

Šeimai prieš grįžtant su naujagimiu iš ligoninės jų namuose sugedo šildymas. Vyras, kuris pataisė gedimą, paliko čekį už padarytą darbą su labai netikėta žinute

Nors Jesse Hulscher su žmona Maria tai buvo jau antras nėštumas, vyras jaudinosi prieš gimdymą kaip ir pirmą kartą. Šeima stengėsi maksimaliai pasiruošti jų naujo šeimos nario pasirodymui į šį pasaulį, tačiau naktį, kai gimė jų antrasis sūnus, įvyko kai kas labai netikėto.

Reklama

Maria buvo ligoninėje su vos kelių valandų kūdikiu. Jos vyras su sūnumi nakčiai grįžo namo ir ruošėsi ateinančios dienos pabaigoje sugrįžti namo visa šeima. Tačiau vidury nakties šeimos namuose staiga dingo šildymas. Jesse pabudo šaltuose namuose ir pamatė, kad jų šildymo sistema sugedo.

Asociatyvi nuotrauka

Už lango kilo didelė pūga, todėl jis žinojo, kad vėliau bus tik dar šalčiau. Ką vyras bebandytų, niekas nesuveikė. Jis kuo puikiausiai suvokė, kad į nešildomus namus kūdikis negali sugrįžti, tačiau daugiau siaubo jam varė ta mintis, kad įprastai meistro tą pačią dieną tikrai beveik neįmanoma sulaukti.

Reklama

Jesse nieko nelaukdamas bandė prisiskambinti įvairioms taisymo kompanijoms, tačiau gerų žinių jis niekur nesulaukė. Visi meistrai yra užimti keletui dienų į priekį. Vyras kuo toliau, tuo labiau puolė į paniką. Prisiskambinęs i paskutinę savo miestelio įmonę, jis maldavo pagalbos, papasakojęs apie savo situaciją.

Reklama

“Šildymo sistema neveikia, mano žmona ligoninėje, nes mums vakar gimė sūnus, o aš namie su dviejų metų sūnumi bandome kažkaip pasiruošti jų grįžimui” – desperatiškai pasakojo Jesse. Jam tą kartą pasisekė, nes jis kalbėjo su pačiu įmonės savininku, Craig Orand. Vyras nuramino panikuojantį tėvą ir pasakė, kad jis pats asmeniškai tuo pasirūpins šiandieną.

Jesse pagaliau galėjo atsikvėpti ir nusiraminti. Po 20 minučių meistras jau buvo prie šeimos namų durų. Jesse paliko vyrą susitvarkyti su gedimais vieną, o pats išvyko į ligoninę pas žmoną. Būdamas ten, jis gavo patvirtinimą iš meistro, kad gedimai sutaisyti ir jie gali saugiai grįžti namo.

Reklama

Grįžusi namo šeima po poros dienų gavo laišką su sąskaita už darbus. Jame buvo išvardinti atlikti darbai, tačiau po jais buvo užrašas, privertęs net šį stiprų vyrą susigraudinti. “Viskas padaryta nemokamai. Pasirūpink savo mažyliu.” Ši žinutė tiesiog šokiravo šią porą, nes jie negalėjo patikėti tokiu meistro gerumu.

Reklama

Pirmiausia jie buvo labai dėkingi už tokia skubią reakciją į pagalbos šauksmą, tačiau tai, kad jiems paslaugą suteikta nemokamai, juos tiesiog pribloškė. Jie negalėjo patikėti tokiu žmogišku gerumu, tačiau jautė pareigą nors kažkaip atsidėkoti.

Jie pasidalino savo istorija ir dosnaus čekio už paslaugas nuotrauka ir sulaukė tūkstantinio žmonių palaikymo. Daygybė žmonių išreiškė didelė pagarbą Craig Orand, kuris pasielgė kaip didelės širdies žmogus.

Nors jis tikrai to nedarė dėl reklamos, o tik iš geranoriškų paskatų, tačiau tai buvo kuo puikiausia reklama jo verslui. “Geri žmonės gauna gerumą atgal su kaupu” – sakė Hulscher šeima. “Mes tikimės, kad jo verslas tik augs ir klestės, šie žmonės yra to verti”.

 

Reklama