Skip to main content

Senutė norėjo telefonu nusipirkti sau vaikštynę, tačiau surinko ne tą numerį. Netyčia paskambinusi į prokuratūrą senjora susirado naujų dosnių draugų

Technologijos vystosi žaibišku greičiu ir lengviausiai su jomis susitvarko jaunoji karta. Tačiau vyresnio amžiaus žmonėms perlaužti visas technologiškas įmantrybes būna labai sunku. Kartais net paprasčiausias skambutis gali būti labai sunki užduotis.

Reklama

84-erių Bernice Weems susidūrė su milžiniškais sunkumais, kai ji norėjo įsigyti sau naują vaikštynę. Trapi senolė sunkiai vaikšto, o jos turima vaikštynė nepadeda jos savijautai. Ji sužinojo apie parduotuvę, parduodančią naujoviškas vaikštynes , kurios jai idealiai tiktų. Senol4s nugara yra labai silpna, todėl jai būtina buvo vaikštynė su atrama, leidžiančia nugarai atsipalaiduoti.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Norėdama būti savarankiška, Bernice apsiėmė pabandyti užsisakyti daiktą pati, tačiau bandydama paskambinti į parduotuvę ji surinko neteisingą numerį. Jos skambutis buvo nukreiptas į vietinės prokuratūros biurą, tačiau nesupratusi to, senjora vis vien paliko balso žinutę.

Reklama

Joje ji pasakė, kad nori nusipirkti vaikštynę suaugusiems, su kuria ji galėtų tiesiai stovėti. Ji nežinojo, kad jos žinutę išklausys ne pardavėjai, su kuriais ji norėjo susisiekti. Žinutę gavo prokuratūros darbuotojas Kyle Hartstock, kurį iš karto sujaudino senolės pastangos.

Reklama

Jis davė išklausyti žinutę savo kolegoms, kurie nieko nedelsdami atskambino moteriai. Ji buvo suglumusi, nes iki tol nesuprato, kad padarė klaidą. Tačiau Kyle ir kolegos nenorėjo palikti visko likimo valiai.

Visi kartu jie susimetė po keliasdešimt dolerių ir nupirko Bernice idealią vaikštynę. Kai jie visi kartu atvyko pas senutę į namus, jos veide buvo matyti didelis džiaugsmas. Ji buvo laiminga gavusi tokią vaikštynę, kokios ji seniai norėjo.

Reklama

Tačiau tik tada ji atskleidė, kad jai daugiau džiaugsmo suteikė jos naujų draugų apsilankymas ir daug apsikabinimų. Bernice džiaugiasi gavusi naują vaikštynę ir todėl, kad ji norėjo dalyvauti anūko vestuvėse, kur be savo pagalbinio prietaiso ji negalėtų būti. Dabar senolei niekas netrukdys būti šalia anūko jo šventės metu.

Visa istorija žinių reportaže anglų kalba:

Reklama