Skip to main content

Šios trynukės gimė visiškai identiškos, o ir šiandien neįmanoma jų atskirti

Šios trynės gimė 1987 m. O praėjus tiek laiko, jos vis dar panašios kaip 3 vandens lašai ir jų beveik neįmanoma atskirti.

Trys vienodos mergaitės gimė 1987 m. Dubline. Jų vardai yra Nikola, Laura ir Allison.

Reklama

Visiems įprasta, jog dažniausiai dvynius painioja, o juos atskirti gali tik tėvai. Tačiau, šiuo atveju, mergaites ne visada galėjo atskirti ir tėvas ar mama.

Kai seserys paaugo, jas labai greitai pastebėjo įvairios agentūros ir siūlė išbandyti modelių verslo skonį. Pirmojo tokio pasiūlymo sulaukė būdamos 10-ies. Tačiau, tėvai buvo prieš tokią mergaičių karjerą, nes norėjo savo vaikams normalios, įprastos vaikystės.

Reklama

Nepaisant to, kai mergaitėms suėjo 16 metų ir jos darėsi vis savarankiškesnės nuo tėvų, bei galėjo pačios priimti rimtus gyvenimo sprendimus be jų įsikišimo, jos tapo modeliais.

Merginos visą gyvenimą viską daro kartu – lanko treniruotes, tuo pačiu metu eina į kirpyklą, net valgo tokį patį maistą.

Reklama

„Mes gyvename identišką gyvenimą, todėl atrodome vienodai ir mums tai patinka” – pasakojo Laura.

Sesuo Alison pridėjo: „Ryte kartu einame pabėgioti, tada pusryčiams verdamės ir valgome košes. Pietauti einame į tą pačią kavinę ir užsisakome salotų. Vakarienei dažniausiai valgome ant grotelių keptą vištieną su bulvytėmis”.

Merginos net kartu turi savo „cheat day”, kas dažniausiai būna „Domino Pica”.

Sesės pasakoja, kad joms niekada netrūksta dėmesio. Ne paslaptis, kad jos yra įtrauktos į seksualiausių pasaulio sesių sąrašą.

Reklama

Jos džiaugiasi, jog turi viena kitą ir ištisai leidžia laiką kartu net darbo metu. Šiandien jos yra tikros įžymybės savo gimtinėje. Dažnai dalyvauja įvairiuose rennginiuose, madų šau, fotosesijoje.

Reklama

„Juokinga žiūrėti į žmonių reakcijas, kai jie supranta, jog mes ne dvi, o visos trys!” – linksmai pasakoja merginos.

Turbūt tikrai įdomus jausmas, kai kiekvieną dieną matai tokį patį žmogų save, kaip save veidrodyje, o čia kaip visas gyvenimas triguboje matricoje!

Reklama