Skip to main content

Tėvai ieškojo dingusios dukros 24 metus. Paieškos davė vaisius po to, kai tėvas įsidarbino taksi vairuotoju

Po 24 metus trukusių nuolatinių paieškų, sutuoktinių pora Kinijoje pagaliau rado dingusią dukrą. Dar tada, kai mergaitė Wang Mingqing dingo, jai buvo vos treji metai.

Mergaitė dingo 1994 m. Sausio 8 dieną. Sutuoktiniai buvo užimti didele klientų minia savame vaisių kioske. Kai pora nusuko akis patikrinti, ar mergaitei viskas gerai, jos jau nebe buvo.

Reklama

Vyras nedelsdamas kreipėsi į policiją ir paprašė, jog būtų paskelbta mergaitės paieška. Jis pats patikrino vaikų namus, ligonines, iškabino plakatus su mergaitės nuotrauka, skelbiančius apie jos dingimą. Tada dieną iš dienos ėmėsi ieškoti mergaitės įvairiausiais būdais, tačiau, deja, taip ir nepavyko rasti mylimos dukters. Tačiau, viltis niekada nedingo. Tėvai žinojo, jog kažkada ras savo vaiką.

2015-ais metais vyras įsidarbino taksi įmonėje.  Jis įsitikino, jog dirbdamas taksi vairuotoju, turi daugiau šansų rasti savo dukrą. Nuo tada jis kaskart klausinėjo savo keleivių ar šie nežino bet kokios informacijos, kuri padėtų surasti jo dingusią mergaitę.

Reklama

Reklama

Galiausiai vyro pastangos davė vaisių. Išdalijęs maždaug 5 tūkst. kortelių keleiviams, vyras paskleidė šią žinią nemažam skaičiui žmonių ir šis ratas vis augo tūkstančiais, kol kalbos apie tai pasiekė žiniasklaidą. Vyras čia išsakė savo didžiausią gyvenimo norą: „Šiuo metu didžiausias mano noras yra tas, kad kada nors mano dukra atsisės pas mane ir sušuks „Tėti!“. Paklaustas, ką norėtų pasakyti mylimajai dukrai, jis apgailestavo: „Atsiprašau, tėtis neįvykdė savo, kaip tėvo, pareigos“.

Laimei, buvo pranešta, kad viena 27 metų moteris kreipėsi į žiniasklaidą dėl įrašo, kuriame buvo aprašytas siekis surasti dukrą. Kan Ying pagalvojo, jog tai gali būti ji. Buvo atliktas DNR tyrimas, kuris patvirtino – susitiko teisingi asmenys. Pasirodo, kad prieš 24 metus dingusi duktė buvo įvaikinta ir užaugo mieste, esančiame vos už 20 kilometrų nuo savo biologinių tėvų namų. Mergaitę įsidukrinę tėvai pasakoja, jog rado ją kelio pakraštyje.

Jautri susitikimo akimirka:

Reklama

Net neabejojame, jog ši ypatinga istorija galėtų būti filmo scenarijumi, kuris sulauktų daugybės įvertinimų.

 

Reklama