Skip to main content

Tėvai meldėsi, kad sunkiai sergantis sūnus išgyventų. Tačiau vieną dieną į juos kreipėsi nepažįstama moteris su labai netikėtu pasiūlymu

Tai istorija apie dviejų metų berniuką Bodie Hall, kuris gimė su nefroziniu sindromu. Ši reta liga pasireiškia inkstų problemomis, kūno nusilpimu, baltymų netekimu ir sumažėjusiu organizmo atsparumu.

Reklama

Berniuko tėvai iš anksto žinojo, jog bus reikalinga inksto persodinimo operacija, tačiau nei vienas jų negalėjo padėti. Mažylio tėtis Brandon turi kitą kraujo grupę, o mama Gloria jau yra padovanojusi savo insktą vyresnei Bodie seseriai, kuri gimė su tokiu pačiu sindromu.

“Kad ir kaip norėjome padėti sūnui, nieko negalėjome padaryti“ – pasakojo tėtis.

Bodie buvo įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą, tačiau gydytojai rekomendavo tėvams pasinaudoti socialiniais tinklais ir taip pabandyti surasti tinkamą donorą.

Netrukus liūdną Bodie istoriją išgirdo ir 27-erių slaugytoja Taylor Pikkarainen. Jauna moteris liko labai sujaudinta, todėl nusprendė pasitikrinti, ar nėra tinkama donorė mažam berniukui.

Reklama

“Mane labai sujaudino Bodie istorija, todėl užpildžiau reikiamus dokumentus. Jis buvo toks mažas…“ – pasakoja slaugytoja.

Netrukus paaiškėjo, jog Taylor yra ideali donorė berniukui.

Inksto transplantacijos operacija įvyko 2020 m. liepos 9 dieną, per Taylor gimtadienį.

“Tai buvo kitoks, bet labai geras gimtadienis“ – sako moteris.

Reklama

“Negalėjome patikėti, kad Taylor ryžosi tokiam neįtikėtinam žingsniui“ – pasakoja berniuko tėtis.

Gydytojų prognozės ateičiai yra teigiamos, o prieš kurį laiką Bodie mama pasidalino džiugiomis naujienomis savo Facebook paskyroje.

“Mums sekasi puikiai, tačiau dar kartą už viską noriu padėkoti Taylor!“.

Koks kilnus jaunos moters poelgis!

Reklama