Skip to main content

Tėvai paguldė dukrą į lovą, tačiau po kurio laiko pasigirdo šnabždesys iš jos kambario. Įsiklausę geriau tėvai suprato, kas vyksta

Turbūt daugelis tėvų siaubingai išsigąstų, jei per kūdikio monitorių išgirstų keistus šnabždesius, nors vaikas jau turėtų seniausiai miegoti. Su tokia situacija susidūrė amerikiečiai Kathryn ir Caleb Whitt, tačiau jie galėjo lengviau atsikvėpti, kai suprato, kas iš tikrųjų vyksta dvimetės dukros kambaryje.

Reklama

Buvo praėjusi maždaug valanda, kai tėvai paguldė dukrą į lovą, tačiau staiga Kathryn ir Caleb išgirdo tylius šnabždesius per kūdikio monitorių.

Sutuoktiniai buvo girdėję apie atvejus, kai programišiai įsilaužia į kūdikių monitorius ir bando užmegzti ryšį su vaikais, todėl siaubingai išsigando.

Tačiau netrukus tėvai lengviau atsiduso, kai suprato, kad šnabždesys yra pačios mergaitės…. Ir tai, ką ji padarė, iš karto ištirpdė tėvelių širdis.

Reklama

Kiekvieną vakarą prieš einant miegoti šeima pasimeldžia už artimus žmones ir už tuos, kuriems yra dėkingi. Tačiau šį vakarą tėvai paguldė dukrą ir pamiršo pasimelsti… Taigi, dvimetė mergaitė pasimeldė už artimuosius, kaip ir yra auklėjama.

Kathryn ir Caleb sunkiai galėjo patikėti tuo, ką girdi. Nors Kathryn pavyko įrašyti tik dalį dukros maldos, ji pasimeldė už tėtį, mamą, močiutę ir kitus gerus žmones.

Reklama

“Net negalvojome, kad ji apskritai supranta mūsų maldas ir tai, ką darome kiekvieną vakarą. Tai buvo tikrai nuostabi akimirka“ – sako mama.

Sutuoktiniai pasidalino vaizdo įrašu internete, tikėdamiesi, kad jį pamatys tik artimiausi draugai. Tačiau vos per kelias dienas vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas milijonus kartų.

Šiems tėveliams labai pasisekė, kad užfiksavo tokį gražų dukros gyvenimo momentą!

Nuostabios akimirkos vaizdo įrašas:

Reklama