Skip to main content

Tėvai sunkiai išgyveno dvylikametės dukros netektį, tačiau po kurio laiko rado paslaptingą laišką, kuris atėmė žadą

Smith’ų šeimą ištiko didelė tragedija, kai dėl plaučių uždegimo sukeltų komplikacijų mirė jų dvylikametė dukra Taylor.

Po kiek laiko sielvartaujantys tėvai nusprendė peržiūrėti mirusios dukros daiktus ir rado Taylor parašytą laišką, kurį ji skyrė būtent sau. Jis turėjo būti perskaitytas 2023 metais, tačiau to mergaitei niekada nebepavyks padaryti…

Reklama

2014 m. sausio 5 d. Taylor netikėtai mirė nuo plaučių uždegimo sukeltų komplikacijų. Talentinga ir graži mergaitė gyveno Džonsono mieste, Tenesyje.

2013 m. balandžio 13 d. mergaitė parašė laišką sau į ateitį ir pasižadėjo jo neatidaryti iki 2023 m. balandžio 13 d. Tuo metu jai būtų buvę 22-eji…

Norėdami pagerbti savo dukrą, tėvai nusprendė pasidalinti laiško turiniu su visu pasauliu.

“Brangi Taylor,

kaip sekasi? Šiuo metu gyvenimas yra gana paprastas (10 metų atgal). Žinau, kad vėluoju, tačiau noriu tave pasveikinti baigus vidurinę mokyklą! Jei nebaigei, tai grįžk į mokyklą ir stenkis iš paskutiniųjų. Gauk diplomą! O galbūt tu (mes) dabar studijuojame koledže? Jei ne, viską suprantu. Juk tam turėjo būti pakankamai geri argumentai.

Reklama

Nepamiršk, šiandien 11-as Allanos gimtadienis! Kai rašau šį laišką, jai dar tik vieneri. Nepavyko sudalyvauti gimtadienio vakarėlyje, nes išvykau į ekskursiją. Grįšiu tik po 6 dienų.

Koks dabar tavo santykis su Dievu? Ar reguliariai meldiesi? Jei ne, tai GREITAI tai padarai! Nesvarbu, ką dabar darai, tu turi pasimelsti!

Ar daug kur keliavai? Galbūt buvai išvykusi iš šalies? Kaip pirmasis skrydis lėktuvu?

Jeigu studijuoji, tai kokią specialybę pasirinkai? Šiuo metu aš svajoju tapti advokate.

Reklama

Taip pat manau, kad parduosiu savo “iPad“ ir įsigysiu “iPad mini“. Nepamiršk savo vaikams pasakyti, kad mes vyresni už planšetinius kompiuterius! Taip pat pridedu ir savo “iPad“ piešinį, kad galėtum jiems parodyti.

Na, manau, kad viskas. Atmink, praėjo net 10 metų nuo tos dienos, kai rašau šį laišką. Galėjo nutikti gerų ir blogų dalykų. Tiesiog toks gyvenimas ir reikia judėti į priekį.

Pagarbiai, Taylor Smith“.

Koks gražus mergaitės laiškas… Šis angelas mūsų pasaulį paliko per anksti…

Reklama