Skip to main content

Tėvai visą gyvenimą investavo į sūnaus talentą sportui. Kai jis išsikraustė iš namų, tėvai Kalėdoms gavo sūnaus laišką, kuris atskleidė didelę paslaptį

Visi tėvai dėl savo vaikų stengiasi padaryti viską, kas jų jėgose. Brett ir Jacquelyn Singer visą savo gyvenimą kartu stengėsi tinkamai išauklėti ir suteikti visas įmanomas galimybes tobulėjimui. Nuo pat mažens jie pastebėjo neabejotiną savo sūnaus Brady talentą beisbolui.

Reklama

Ši šeima niekada neturėjo didelio pertekliaus, tačiau pats Brady pasakojo, kad jo tėvai padarė dėl jo aistros beisbolui viską. Vaikinas sėkmingai tobulėjo mažojoje lygoje, tad po mokyklos baigimo universitete jis ir toliau tęsė savo sportinių pasiekimų karjerą.

Jo tėvai visada buvo šalia, palaikė ir iš paskutinių pinigų visada pirko lėktuvo ir autobuso bilietus kelionei į sūnaus varžybas. 2018-aisiais dar būdamas universitete Brady gavo vieną aukščiausio lygio apdovanojimą, kuriuo kasmet įvertinamas vienas geriausių studentų sportininkų visoje šalyje.

Reklama

Tai buvo didelis pasiekimas, reiškęs kad vaikinas tikrai pateko į didelių beisbolo komandų akiratį. Nors jis ir abejojo šiek tiek savo sėkme, netrukus jis buvo pakviestas žaisti savo svajonių Kansas City Royals komandoje. Vaikinas pasirašė net 4.25 milijono dolerių vertės kontraktą ir pagaliau sėkmingai tapo profesionaliu beisbolo žaidėju.

Reklama

Sulaukęs tokios neįtikėtinos sėkmės vaikinas visada prisiminė savo du didžiausius gerbėjus – mamą ir tėtį. Jis sužinojo, kad jo studijų metais tėvai paniro į skolas ir sunkiai tvarkėsi net su paskolos namui mokėjimu. Štai tada Brady suprato, kad atėjo tas laikas atsilyginti savo tėvams už viską, ką jie jam suteikė.

Kalėdų proga Brady negalėjo susitikti su tėvais, tačiau jis jiems nusiuntė laišką su griežtomis instrukcijomis perskaityti jį su įjungta video kamera. Kalėdų rytą Jacquelyn pastatė telefoną priešais save ir pradėjo filmuoti. Abu tėvai jaudinosi nežinodami, kas jų laukia, tačiau jie kantriai sekė sūnaus nurodymus. Laiške Brady padėkojo savo tėvams už kiekvieną kelionę į varžybas, už kiekvieną buteliuką sportinio gėrimo, kuriuos jis gėrė metų metus.

Reklama

Už kiekvieną investiciją į jo sportinę aprangą ir už dienas praleistas kartu varžybose vietoje ėjimo į darbą. Skaitanti mama jau nesulaikė ašarų, tad tai, kas sekė laiško pabaigoje, ją pravirkdė galutinai. Poros sūnus padengė ne tik visas jų naujas skolas, bet ir sumokėjo visą jų namo paskolos likutį.

Reklama

Tai buvo pati geriausia ir dosniausia dovana, apie kokią jie net nesvajojo. Dabar pora gali lengviau atsikvėpti žinodami, kad ne tik išauklėjo savo vaikus tinkamai, bet ir gali gyventi neįpareigotai lengvesnį gyvenimą. Šios šeimos istorija tapo nuostabiu pavyzdžiu kitiems, nes šioje šeimoje auga patys geriausi ir dėkingiausi vaikai.

Reklama