Skip to main content

Tėvas išsiliejo ant šešiolikmetės dukros, tačiau vėliau nuėjo atsiprašyti. Dukros kambaryje jis rado paliktą laišką, kurį perskaitęs vos neapalpo

Nesvarbu, kiek metų yra jūsų vaikui, būdami tėvai jūs visada jausite atsakomybę už juos.

Visada jaudinsitės, kai jiems nepasiseks ar kažkas juos įskaudins. Vaikai visada liks vaikais ir niekas negali to pakeisti.

Tačiau nei vienas tėvas nepasakys, kad atžalos auginimas yra paprasta užduotis.

Reklama

Daugelis tėvų sutiks, kad paauglystės metai būna patys sunkiausi. Tuomet jaunuoliai jaučiasi visiškai suaugę, nors svarbiausi gyvenimo įvykiai dar tik prieš akis.

Vienas tėtis patyrė milžinišką stresą, kai rado paliktą dukros laišką. Jo mėgstama krepšinio komanda pralaimėjo rungtynes, todėl jis pyko ant viso pasaulio. Vyras išsiliejo ir ant dukros.

Vėliau tėtis norėjo atsiprašyti paauglės, tačiau jos kambaryje nebuvo. Ant lovos gulėjo tik ranka parašytas raštelis.

“Mieli mama ir tėti,

atsiprašau, kad pranešu tokiu būdu, tačiau aš pabėgau su savo naujuoju vaikinu Viktoru.

Pagaliau radau savo tikrąją meilę! Man ypač patinka jo auskarai, seksualūs randai, šaunios tatuiruotės ir galingas motociklas!

Reklama

Ir tai dar ne viskas. Aš laukiuosi vaiko nuo Viktoro. Esu jau trečią mėnesį nėščia. Mes ketiname įsikurti jo namelyje ant ratų, o vėliau susilaukti ir daugiau vaikų. Aš tokia laiminga! Ai, dar viena naujiena: po poros savaičių mes tuokiamės!

Reklama

Jis taip pat man paaiškino, kad žolė nėra jau toks blogas dalykas, kaip kiti žmonės teigia. Nusprendėme užsiauginti patys. Manau užteks ir mums, ir jo draugams. Mainais jie pažadėjo duoti kažkokių tablečių.

Dėl pinigų nesijaudinkite. Viktoro draugai dirba kino versle ir pasirūpino, kad aš tapčiau aktore!

Darbas pakankamai gerai apmokamas. Už vieną seriją gasiu 50$. O jei toje serijoje vaidins trys ar daugiau vyrų, tai gausiu dar papildomus 50.

Tagi nesijaudinkite dėl manęs. Jūsų šešiolikmetė dukra gali pati savimi pasirūpinti.

Reklama

Kai kitą kartą aplankysiu jus, galėsite susipažinti su anūku!

Cha cha, Simona.

PS: tėti, visi šie dalykai yra melas. Nuėjau pas savo draugę Aistę. Aš tik norėjau priminti, kad gyvenime yra daug blogesnių dalykų, nei tavo kašis.

Netrukus pasimatysime!“.

Reklama