Skip to main content

Tėvas žygio metu pastebėjo, kad jo 12-metė dukra pasiklydo. Kai jis pradėjo paniškai jos šauktis, vyras pašiurpo išgirdęs visiškai nepažįstamą balsą

Visi mėgstantys žygius į kalnus ar miškus privalo prisiminti vieną auksinę taisyklę – niekada neikite į žygį vieni. Nors žygiai gamtoje iš esmės nėra pavojingas sportas, tačiau dažniausiai šia veikla užsiimama pakankamai atokiose vietovėse.

Reklama

Tad jeigu kas nors atsitinka su vienu iš žygeivių, sulaukti pagalbos gali būti labai sunku arba net neįmanoma. Štai John Utsey su savo dviem vaikais tuo įsitikino savo akimis, kai vieną dieną jie išėjo į žygį kalnuotoje vietovėje.

Vyras su 12-mete dukra ir 10-mečiu sūnumi išėjo į nežinomą taką, kuris lydėjo link aukščiausios parko vietos. Buvęs jūrų pėstininkas buvo tikras, kad jo vaikai po daugybės žygių tikrai turi daug patirties ir žinių bet kokioms situacijoms. Žygio takas buvo nepaprastai gražus, tad vyro mintys nukrypo kažkur toli.

Reklama

Staiga vienu metu atsikvošėjęs jis suprato, kad nemato ir negirdi savo dukros, ėjusios priekyje. Jis pribėgo prie sūnaus ir garsiu ir tvirtu balsu pašaukė dukrą, tikėdamasis, kad ji atsilieps netoliese. Tačiau tai, ką jis išgirdo atgal, jam sustingdė kraują. Jis išgirdo keistą vyrišką balsą, kuris šaukė kai ką neaiškaus.

Reklama

Tą dieną John žinojo, kad parke išskyrus jo šeimą nieko nėra, nes automobilių stovėjimo aikštelė buvo visiškai tuščia. Jo kūnu nubėgo šiurpas o mintyse kaupėsi tik pačios blogiausios mintys. Vyras ir toliau šaukėsi dukros, bet atsaką gavo tik iš nepažįstamojo.

Netrukus jis pamatė savo dukrą, kuri nors ir buvo išsigandusi, tačiau ji taip pat sekė nepažįstamojo balsą. Visai netoliese prie žemai nuo kalno nusileidus tekančio upelio jie pamatė gulintį kūną. Šeima neturėjo kitos išeities, tik pribėgti prie nelaimėlio ir pažiūrėti, kas nutiko.

Reklama

Vaizdas, kurį jie pamatė, buvo iš tiesų siaubingas. Išsekęs vyras buvo visiškai išsekęs, negalėjo pajudėti ir normaliai prakalbėti. Jo lūpos buvo suskilinėjusios iki kraujosruvų, tad pirmiausia, ką John padarė, tai pagirdė jį vandeniu. Toje vietovėje absoliučiai nebuvo telefono ryšio, tad vyrui su vaikais neliko kitos išeities tik grįžti į parkingą, kur jie galėtų iškviesti pagalbą.

Reklama

Jie paliko sužeistą vyrą su visu savo turėtu maistu ir vandeniu ir nubėgo kviesti gelbėtojų. Grįžęs namo John negalėjo sudėti bluosto ir visą vakarą stebėjo žinias, tikėdamasis gauti naujienų iš gelbėjimo operacijos. Jis pamatė, kad gelbėtojai nesugebėjo rasti sužeisto vyro, tad John vos nušvitus vėl keliavo į tą mišką su gelbėtojais ir sugebėjo tiksliai surasti nelaimėlį.

Vėliau paaiškėjo, kad į bėdą patekęs vyras ten vienas išbuvo net 14 dienų. Specialistai teigė, kad jo gyvybė būtų užgesusi per artimiausią dieną, jei John nebūtų jo radęs. Taip dviejų vaikų tėvas įsitikino, kad likimo vingiai yra labai sukti.

Tą dieną jo dukra privalėjo nuklysti nuo tako vien tam, kad skardus John balsas pasiektų nelaimėlį, kuriam reikėjo pagalbos. Nors išgelbėtas 50-metis buvo patyręs žygeivis, jis padarė vieną kritinę klaidą – jis žygiavo vienui vienas. 

Reklama