Skip to main content

Tėvui paskambino iš jo 6-metės dukros mokyklos ir paprašė atvykti, nes mergaitė apsišlapino. Visa administracija išpūtė akis pamačiusi, kaip tėtis paguodė dukrą

Ben Sowards vieną dieną sualukė skambučio iš jo 6-metės mokyklos. Jo buvo paprašyta atvykti pasiimti namo dukrą, kuriai netyčia atsitiko „nelaimė“. Mergaitė netyčia apsišlapino ir labai susikrimto, verkė. Tačiau šis tėvas tikrai nepasimetė ir iš karto žinojo, ką jis turi padaryti dėl savo dukros, kad ši pasijustų geriau.

Reklama

Vyras vandeniu sušlapino savo kelnes imituodamas, kad jis pats irgi yra apsišlapinęs. Dar būnant namuose jo vyresnėlė dukra Lucinda negalėjo susivaldyti nesijuokus, tad nusprendė įamžinti šią akimirką. Ji nufotografavo keletą nuotraukų, kurias ji ruošėsi parodyti namiškiams ir prajuokinti kitus.

Kai vyras atvyko į mokyklą, jis pamatė savo nuliūdusią dukrą sėdint koridoriuje. Šalia jos buvusios mokytojos apstulbo pamačiusios vyrą taip atrodantį, tačiau netrukus suprato, kokie yra šio nuostabaus tėčio ketinimai.  Tėvas priėjo prie mergaitės ir paprašė: “Brangioji, gal gali paskolinti man savo kuprinę, man irgi atsitiko “nelaimė”.

Jo dukra iš pradžių negalėjo patikėti tėčio išvaizda, tačiau greitai įtampa nuslūgo ir abu pradėjo juoktis.

Reklama

Taip jie išėjo iš mokyklos abu slėpdami savo apšlapintas kelnes. Kelionės namo metu jie jau galėjo iš visko smagiai pasijuokti ir nebesijaudinti dėl gėdingo nutikimo. Tėtis juokais net apkaltino dukrelę tyčia apsipylus savo kelnes tam, kad pabėgtų iš pamokų. Ben papasakojo, kad turi natūraliai unikalų požiūrį į tėvystę – visos problemos nublanksta, kai į jas pažiūri su humoru.

Reklama

Auginant vaikus daug ką reikia daryti pasitikint savo instinktais. Idėja sušlapinti kelnes ir tokiu būdu palaikyti savo dukrą man šovė į galvą akimirksniu. Aš norėjau akivaizdžiai pademonstruoti jai savo palaikymą ir meilę. Aš žinojau, kad mano “apsišlapinimas” jai pakels nuotaiką ir sumažins jos pačios gėdą.” – pasakojo vyras.

Šio gerą humoro jausmą turinčio tėvo poelgiu jo vyresnėlė dukra nusprendė pasidalinti ir internete, kur daugybė žmonių žavėjosi unikaliu, humoristiniu, tačiau ypatingai nuoširdžiu požiūriu į savo vaikus ir jų auklėjimą. Tokį požiūrį į tėvystę palaikė daugybė žmonių, ypač kai nepažįstamieji sužinojo, kad šeima augina net 11 vaikų.

Reklama

Ben su žmona Lucile turi 7 biologinius vaikus, o neseniai jų šeimą papildė dar 4 našlaičiais tapę mažyliai. Ši gausi šeima turi savo pozityvų požiūrį į visas gyvenimo situacijas, kas labai pagelbsti naujausiems jų šeimos nariams.

Reklama

“Aš noriu kad mano vaikai sugebėtų pasijuokti iš sudėtingesnių situacijų, kurios jų laukia gyvenime. Jeigu aš tai galiu padaryti vandeniu sušlapinęs savo kelnes, tai kodėl gi ne? Ta akimirka mano dukrai iš liūdnos tapo laiminga, tad aš manau kad taip pasistengti verta.” – pripažino Ben.

Reklama