Skip to main content

Trijų vaikų mama išsigando, kai į kiemą užėjo policijos pareigūnas. Netrukus ji sulaukė itin netikėto policininko paliepimo

Niekam ne paslaptis, kad moterys sugeba atlikti kelis darbus vienu metu. Ir jos tai sugeba padaryti, net jei namuose laksto du ar trys vaikai.

Žinoma, tokios mamos norėtų sulaukti pagalbos iš artimųjų, tačiau kartais pasitaiko tokių situacijų, kai viską tenka padaryti pačiai.

Reklama

Trijų vaikų mamai Rachael Brindley dažnai tenka atlikti visus namų ruošos darbus, tačiau ji to per daug nesureikšmina. Jos sutuoktinis dirba su dideliu projektu, todėl dažnai neranda laiko net nupjauti veją kieme.

Kartą moteris užsidėjo nešioklę su savo keturių mėnesių vaiku ant krūtinės ir išėjo į kiemą pjauti vejos.

“Lauke buvo labai geras oras, todėl pagalvojau, kad reikėtų nupjauti žolę kieme. Tiesą sakant, tai man labai patinka tą daryti. Šis darbas mane ramina“ – sako trijų vaikų mama.

Rachel netrukdė ir tai, kad prie jos krūtinės kabojo keturių mėnesių kūdikis.

Reklama

Visgi netrukus moters širdis pradėjo plakti smarkiau, kai į kiemą įžengė policijos pareigūnas. Moteris išsigando, kad dėl kažkokių priežasčių jai gali kilti bėdų.

Vėliau Rachel “Facebook“ socialiniame tinkle rašė: “Tą akimirką pagalvojau, kad papuoliau į rimtą bėdą ar kažką panašaus…“.

Visgi policijos pareigūnas net nesiruošė bausti trijų vaikų mamos.

“… šis nuostabus policijos pareigūnas įžengė į kiemą ir pareikalavo leisti jam nupjauti žolę!“.

Reklama

Pamatęs, kaip moteris su kūdikiu ant krūtinės pjauna žolę, vyras tiesiog negalėjo ramiai pravažiuoti pro šalį. Pareigūnas pasisiūlė padėti jaunai mamai!

Vėliau moters įrašas išplito “Facebook“ socialiniame tinkle ir buvo pasidalintas net keliasdešimt tūkstančių kartų.

Galima tik pasidžiaugti, kad šis policijos pareigūnas ištiesė pagalbos ranką, kai jaunai mamai to tikrai reikėjo!

Reklama