Skip to main content

Turtingas vyras atvyko į mažą miestelį ir viešbučio savininkui davė 100€ užstatą. Jis net nenutuokė, kaip šie pinigai pakeis miestelio gyvenimą

Į nedidelį miestelį atvažiavo turtingas verslininkas, kuris norėjo bent trumpam atitrūkti nuo visų darbų. Užsukęs į vienintelį miestelio viešbutį vyras šeimininkui kaip užstatą padavė 100 eurų kupiūrą ir pasakė einąs išsirinkti kambario, kuriame apsistos kelias artimiausias dienas.

Reklama

Laimingas viešbučio šeimininkas, nė nelaukęs svečio sprendimo, greitai nubėgo pas mėsininką atiduoti susikaupusią skolą. Mėsininkas – irgi padorus žmogus, todėl net nesišluostęs rankų nuėjo pas ūkininką, kuriam prasiskolinęs už gyvulius.

Ūkininkas, nedelsęs nė sekundės, nuskuodė į vietinę parduotuvę. Ten jau seniai susikaupusi šeimos skola už įvairiausius pirkinius.

Nudžiugęs parduotuvės savininkas, pasisukęs į vitriną, apžiūrėjo jau seniai matytą banknotą, ar jame matyti vandens ženklai, kai pastebėjo šaligatviu einančią miestelio paleistuvę, kuri neseniai davė “skolon“. Atsidusęs vyras išėjo laukan ir pašaukęs merginą grąžino jai skolą.

Ši, pasirodo, irgi turi įsipareigojimų – už kambarius viešbutyje, kur vedžiojasi klientus, seniai nemokėta.

Reklama

Paėmusi tą pačią šimtinę mergina patraukė į viešbutį ir jo šeimininkui įteikė banknotą, kurį vyras dar visai neseniai laikė savo rankose.

Kaip tik tuo metu viešbučio laiptais nusileido turtingasis verslininkas. Kambarį jis jau buvo išsirinkęs, tačiau viską sujaukė netikėtas telefono skambutis.

Reklama

Dėl užklupusių problemų versle vyrui prireikė keisti planus ir skubiai grįžti namo. Verslininkas iš sutrikusio viešbučio šeimininko paėmė užstatu paliktą šimtinę ir išvažiavo.

Niekas negavo nė cento, bet visas miestelis gyvena be skolų ir ateitį žvelgia su dideliu optimizmu!

Reklama