Skip to main content

Ugniagesys sukėlė avariją ir pražudė nėščią moterį. Po kurio laiko jos vyras padarė tai, kas visus paliko be žado

Ugniagesys Matt Swatzell važiavo automobiliu namo po 24 valandas trukusios pamainos, kai patyrė patį didžiausią košmarą savo gyvenime. Jaunas vyras užmigo prie vairo, o jo vairuojama transporto priemonė išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į kitą automobilį.

Reklama

Kitu automobiliu važiavo nėščia moteris ir jos 19 mėnesių dukra. Kaktomuša buvo labai stipri, todėl moteris ir dar negimęs jos vaikas žuvo įvykio vietoje.

Po nelaimingo įvykio Matt visiškai palūžo. Dirbant ugniagesiu, jam kiekvieną dieną teko susidurti su panašiomis nelaimėmis, todėl labai bijojo patirti kažką panašaus. Labiausiai Matt buvo nusivylęs dėl to, kad jis sukėlė šią siaubingą avariją.

Bent kiek guodė tai, kad avarijos metu išgyveno moters dukra Faith, kuri dabar liko su savo tėčiu – pastoriumi Erik Fitzgerald.

Vėliau vykusio teismo metu prokuroras žuvusios moters vyro paklausė, kokia jo manymu, būtų pati tinkamiausia bausmė Mattui. Erik pasakė tai, ko niekas apskritai nesitikėjo. Vyras nusprendė atleisti Mattui ir jis išvengė rimtos bausmės.

Reklama

Erik buvo girdėjęs pamokslą, kuriame sakoma, jog tragedijos ir skausmo metu galima pasirinkti atleidimą arba kerštą. Šiuo atveju pastorius nusprendė parodyti gailestingumą ir atleisti.

Tuo istorija galėjo ir pasibaigti, tačiau likimas įvykius sudėliojo kitaip. Siaubingą avariją sukėlęs Matt ilgą laiką buvo užsidaręs savyje. Visgi po dviejų metų jis ryžosi nupirkti užuojautos kortelę ir išsiųsti ją Erik.

Reklama

Matt buvo pakeliui į prekybos centrą, kai stovėjimo aikštelėje sutiko Eriką. Vyrai bendravo net kelias valandas, o vėliau išsiskyrė kaip draugai.

Vyrų draugystė tęsėsi ir toliau, o Matt tapo artimu šeimos bičiuliu. Ugniagesys dar ilgai atsiprašinėjo už sukeltą avariją, tačiau Erik jam atleido, nes puikiai suprato, jog tai buvo nelaimingas atsitikimas…

Kažin, ar pasaulyje rastume daug žmonių, kurie išdrįstų pasielgti kaip Erik…

Reklama