Skip to main content

Ūkininkas stebėjosi, kaip jo šuo yra prisirišęs prie karvės, kurią vyras buvo priverstas parduoti. Išvežus galviją iš ūkio jo šuo pradėjo elgtis neįtikėtinai

Niekam ne paslaptis, kad šunys sugeba labai prisirišti prie savo šeimininkų. Keturkojai augintiniai dažniausiai pademonstruoja lojalumą ir neišmatuojamą meilę, kai jie jaučiasi saugūs, mylimi ir prižiūrimi. Tačiau vienas ūkininkas negalėjo atsistebėti, kokį ryšį jo mažylis keturkojis susikūrė su jo laikoma karve.

Reklama

Taip atrodė, kad šunelis Rookie mano, kad karvutė yra jo mama ir artimiausia draugė. Jie leido dienų dienas kartu, glausdamiesi vienas prie kito jie nepraleisdavo nei vienos minutės atskirai. Ūkininkas žinojo, kad karvė jam suteikė daug laimės ir saugumo jausmo, tačiau dėl finansinių sunkumų jis privalėjo parduoti galviją tame pačiame kaime gyvenantiems kaimynams.

Tą dieną, kai šeimininkas išvedė karvę, prasidėjo tikra drama. Visiems plyšo širdis girdint šunelio Rookie verksmą ir net bėgančias ašaras. Jis paniškai ieškojo savo “mamos”, kuri taip ir negrįžo tą dieną. Kitą dieną liūdnas šuniukas išgirdo ją net už kelių šimtų metrų ir nubėgo pas karvę per visą kaimą.

Reklama

Keturkojis neklausė šeimininko kvietimų ateiti atgal, nes mažylis girdėjo tik viena – pažįstamą mykimą. Jis įsiveržė į svetimą tvartą ir pagaliau pamatė dingusią savo “mamą”. Šeimininkai negalėjo ten palikti savo šuns, tad gailestingai ir paniškai cypiantį šunį jie ant rankų privalėjo parsinešti namo.

Reklama

Rookie ir toliau buvo negyvybingas ir liūdnas šuo, kuris net nustojo valgyti ir gerti. Šeimininkai labai susirūpino dėl jo būsenos, tačiau jiems akivaizdu buvo, kad viskas yra dėl to, kad jie išskyrė jį su karvute. Galiausiai jiems neliko nieko kito, tik susigrąžinti karvę ir nudžiuginti savo keturkojį.

Ūkininkas pripažino, kad jis pats leido per daug šiems dviems skirtingiems gyvūnams suartėti, todėl patarus veterinarui, buvo stengiamasi šunelį socializuoti ir supažindinti su kitais šunimis. Ant jo naujo draugo net buvo uždėta šiek tiek karvės šerių tam, kad Rookie atrastų pažįstamą, saugumą indikuojantį kvapą.

Reklama

Ūkininkui taip pat buvo patarta pačia praleisti daugiau laiko su keturkoju. Visais šiais būdais yra siekiama, kad Rookie taptų savarankiškesnis ir nepriklausytų nuo savo vienintelės “draugės”.
Siūlome pažiūrėti visą šios istorijos video, kurį peržiūrėjo beveik 50 milijonų žmonių:

Reklama