Skip to main content

Vaikinas nepažįstamai senutei padėjo pasikeisti nuleistą automobilio ratą. Tačiau jis net nenutuokė, kaip jam tai atsilieps ateityje

Pagyvenusi moteris važiavo automobiliu, kai netikėtai nuleido ratą. Senutė neturėjo net menkiausios idėjos, kaip reikės grįžti namo.

Laimei pro šalį važiavo jaunas vyras, kuris sustojo padėti į nelaimę papuolusiai moteriai.

Reklama

Iš pradžių senutė šiek tiek jaudinosi, kai prie jos priėjo nepažįstamas vyriškis. Moteris nežinojo, ar jaunuolis tikrai ruošiasi jai padėti…

Kadangi jokios kitos išeities nebuvo, senutė pravėrė automobilio bagažinę, kur gulėjo atsarginis ratas. Jaunuolis labai greitai pakeitė ratą ir moteris galėjo tęsti savo kelionę.

Senutė nuoširdžiai padėkojo už suteiktą pagalbą ir pasiūlė už tai sumokėti. Jaunas vyras net neketino imti pinigų, o vietoj to moteriai pasakė:

– Tiesiog prisiminkite mane, kai pamatysite žmogų, kuriam tikrai reikia pagalbos. Prisiminkite Džoną Andersoną ir atsilyginkite už gerą geru.

Vyras nuvažiavo savais keliais, o senutė liko tiek sužavėta jaunuolio gerumu, kad pradėjo svaigti galva. Moteris įsėdo atgal į automobilį ir bevažiuojant nusprendė sustoti vienoje šalikelės kavinėje atsigerti.

Reklama

Čia ją pasitiko maloniai besišypsanti padavėja, kuri pasiūlė rankšluostį, kad moteris galėtų išsidžiovinti nuo lietaus permirkusius plaukus. Senutė pastebėjo, kad padavėja jau maždaug 8-tą mėnesį nėščia, tačiau nepaisant to buvo labai rūpestinga ir linksma.

Moteris užsisakė stiklinę limonado ir begeriant jį prisminė vyrą, vardu Džonas Andersonas. Senutė už savo gėrimą atsiskaitė 100$ kupiūra ir kol padavėja nuėjo atnešti grąžos, ji atsistojo nuo stalo ir paliko kavinę.

Reklama

Grįžusi padavėja rado tik paliktą servetėlę su užrašu: “Šiandien man padėjo labai malonus jaunuolis. Dabar aš noriu padėti jums“. Servetėlės viduje buvo paslėpti dar 500 dolerių.

Nors vaikelis pasaulį turėjo išvysti jau kitą mėnesį, mergina stengėsi užsidirbti kuo daugiau pinigų.

Po poros valandų padavėja baigė savo pamainą ir grįžusi namo atsigulė į lovą. Čia ji apkabino savo mylimą vyrą, pabučiavo jį į kaktą ir tarė:

– Myliu tave, Džonai Andersonai.

Reklama