Skip to main content

Vaikinas sužinojo, kad merginos tėčiui žūtbūt reikia naujo inksto, todėl ryžosi paaukoti savo

Amerikietė Ashley Turcotte niekada per daug nemėgo pasakoti apie savo šeimos problemas kitiems žmonėms, tačiau tada jos gyvenime pasirodė vaikinas, vardu Andrew Mayzak.

Tarp jaunuolių užsimezgė romantiški santykiai ir dvidešimtmetė mergina pagaliau ryžosi papasakoti apie savo tėčio Paul problemas, kurios jį kamavo jau ne vieną dešimtmetį.

Reklama

Paul Turcotte turi problemų su inkstais nuo 17-os metų.

2011-aisiais vyrui buvo diagnozuota Imunoglobulino A nefropatija. Tai liga, kurios metu inkstuose nuolat atsideda tam tikri antikūnai, vadinami imunoglobulinu A (IgA).

Galiausiai vyrui neliko jokio kito pasirinkimo, kaip iškęsti keturias valandas trunkančius dializės seansus, tris kartus per savaitę. Jam žūtbūt reikėjo naujo inksto.

Blogiausia buvo tai, kad nei Ashley, nei jos mamos Tammy inkstai nebuvo tinkami. Taigi nepaisant to, kad Andrew savo merginos tėtį pažinojo labai trumpą laiką, jis nusprendė padėti.

“Ne tik Paul kentė… Kentė visa šeima… Jaučiau, kad turiu kažką daryti“ – pasakoja 23-ejų metų vaikinas.

Reklama

“Kelias savaites ieškojau informacijos apie šią operaciją, kol galiausiai nusprendžiau išsitirti, ar esu tinkamas donoras Ashley tėčiui. Taigi, po maždaug tris ar keturis mėnesius trukusių tyrimų paaiškėjo, kad esu puikus donoras“ – tęsia Andrew.

Iš pradžių Ashley liko šokiruota dėl tokio geranoriško mylimojo poelgio.

“Tai buvo tarsi sapnas“ – sakė pats Paul.

Reklama

Visgi tiek jis, tiek dukra jaudinosi dėl Andrew. Tai nėra jau tokia paprasta ir eilinė operacija.

Tačiau visos vyro baimės išsisklaidė, kai 2019 m. spalio 1 d. jis pabudo su nauju inkstu. Transplantacija praėjo sėkmingai, o Andrew be galo džiaugėsi, kad galėjo padėti mylimosios tėčiui.

“Aš myliu šią mergina ir dėl jos šeimos padaryčiau viską“ – sako Andrew. “Jeigu reikėtų – padaryčiau tą dar kartą. Aš tiesiog norėjau, kad po šitiek metų trunkančios ligos šeima ir vėl būtų laiminga. Tai buvo sunku etapas visiems“.

Tuo tarpu Paul artimieji niekada nepamirš, kam ryžosi šis drąsus jaunuolis.

Reklama

“Pagaliau galiu matyti savo tėtį ir vėl laimingą. Net negaliu nusakyti žodžiais, kokia esu dėkinga savo mylimajam“ – sakė Ashley.

“Tai buvo didvyriškas ir nesavanaudiškas poelgis…“ – pridūrė Tammy.

Dabar Paul gali būti tikras, kad jo dukra susirado nuostabų ir mylintį vaikiną!

Reklama