Skip to main content

Verslininkas pasiūlė merginai praleisti naktį kartu už 1000€, bet ryte nusprendė sumokėti tik pusę. Merginos atsakas buvo labai netikėtas

Vedęs verslininkas susipažino su jauna mergina ir pasiūlė kartu praleisti naktį už 1000€, o ji ilgai nedvejojusi sutiko.

Pabudęs ryte vyras suvokė, kad neturi grynųjų pinigų su savimi, tačiau pažadėjo merginai išrašyti čekį, kai tik nuvyks į darbą. Verslininkas pasakė, kad sąskaitą pavadins “buto nuoma“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Nuvykęs į darbą vyras pradėjo gailėtis dėl praėjusios nakties nuotykio. Viską apmastęs verslininkas nusprendė, kad 1000€ yra per didelė suma ir liepė sekretorei išrašyti 500€ čekį. Tuo pačiu jis paprašė pridėti laišką.

Asociatyvi nuotrauka

“Miela ponia,

siunčiu jums dvigubai mažesnę sumą, negu tarėmės iš anksto. Butas visiškai neatitiko mano lūkesčių. Juk mano įvardytos sąlygos buvo tokios:

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

1. niekas anksčiau neturėjo gyventi bute

2. viduje turėtų būti šilta

3. jis turėtų būti kur kas mažesnis, kad galėčiau jaustis kaip namie

O ką aš radau? Prieš tai bute tikrai gyveno žmonės, jame buvo šalta ir jis tiesiog labai didelis!“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Laišką perskaičiusi mergina grąžino 500€ atgal ir pateikė savo atsakymą.

“Mielas pone,

pradėkime nuo to, kad bute ilgai niekas negyveno. Antra, bute visada būna labai šilta, tiesiog jūs nemokėjote visko tinkamai įjungti. Kalbant apie erdvę, tai ji skirta vidutiniam žmogui. Bet jeigu jūs neturite pakankamai baldų, kad galėtumėt viską tinkamai užpildyti, tai nereikia kaltinti kitų…“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama