Skip to main content

Vestuvių ceremonijos metu jaunikis išbėgo iš bažnyčios. Nuotaka labai pasimetė, tačiau netrukus per didelį ekraną pamatė pribloškiantį vaizdą

Įsimylėjėliai Stuart ir Vicky ilgai planavo ir ruošėsi savo didžiausiai gyvenimo šventei – vestuvėms. Abu atliko šimtus darbų, skirtų pasiruošimams ir kai kam daugiau. Jaunavedžiams ta diena turėjo būti pati įsimintiniausia jų gyvenime.

Reklama

Tačiau nesusipratimo dėka viskas pakrypo netikėta linkme. Kai ceremonijos metu atėjo laikas apsimainyti žiedais, paaiškėjo, kad nei jaunikis, nei pabrolys neturi žiedų. Abu vyrai su kunigu bandė išsiaiškinti, kame problema.

Galiausiai dvasininkas liepė jaunikiui kuo skubiau bėgti namo ir pasiimti pamirštus žiedus. Galima tik įsivaizduoti, kaip tokią ir taip jaudulio kupiną dieną, turėjo jaustis Vicky, kurią tos dienos įvykiai tiesiog šokiravo. Pasimetusiai merginai neliko nieko kito, tik paleisti savo vyrą namo pasiimti žiedų.

Reklama

Tai skamba nepaprastai keistai, tačiau tikriausiai pati Vicky tą akimirką negalėjo sugalvoti nieko kito. Ji nė neįsivaizdavo, kokią staigmeną-pokštą jai ir kitiems svečiams paruošė jos būsimasis vyras. Vos Stuart išbėgus pro bažnyčios duris, ant didelio ekrano buvo paleistas vaizdo įrašas, kuriame buvo pavaizduota Stuart sunki ir ilga kelionė namo.

Reklama

Vaizdo įrašas buvo nepaprastai juokingas, o visi svečiai ir net jaunoji apsipylė juoko ašaromis. Tai buvo labai originalus pokštas, kurio Vicky tikrai nesitikėjo. Tačiau ji žinojo, kad jos juokdarys vyras tikrai ką nors iškrės jų įsimintiniausią dieną. Kuriozinis vaizdo įrašas netruko pasklisti internete, o ir ne veltui.

Ši pora įamžino savo dieną būtent taip, kaip jie norėjo. Smagi ir juoko kupina diena atspindėjo dviejų įsimylėjėlių būdą, todėl Vicky tikrai po visko džiaugiasi savo vyro lakia fantazija ir puikiu humoro jausmu. 

Pažiūrėkite epinę jaunikio kelionę namo pasiimti žiedų:

Reklama