Skip to main content

Vestuvių svečiai labai pasimetė, kai nuotaka sustojo pakeliui link altoriaus. Netrukus jaunoji padarė tai, kas visus pravirkdė

Kai Elizabeth Shoesmith pamatė Scott pažinčių svetainės puslapyje, jai iš karto šis vyras krito į akį. Tačiau kaip ir kiekviena mergina prieš susitikimą ji panoro panaršyti internete ir sužinoti apie žmogų, su kuriuo ji eina į pasimatymą, kuo daugiau.

Reklama

Tada ji pastebėjo, kad Scott profesionaliai žaidžia regbį kurčiųjų lygoje. Staiga Elizabeth supanikavo, nes jai niekada neteko bendrauti su kurčiaisiais. Tačiau įsidrąsinusi mergina nusprendė nenusistatyti priešiškai ir nuėjusi į pasimatymą labai apsidžiaugė.

ryšys užsimezgė akimirksniu, o Scott negalia išėjo dalinai į naudą. Bendraudami jie privalo visą laiką žiūrėti vienas kitam į akis, o būtent taip jų jausmai užaugo. Vos po 18 mėnesių draugystės pora susižadėjo. Elizabeth per visą tą laiką išmoko nemažai ženklų kalbos pagrindų, tačiau ji dar nebuvo profesionalė.

Reklama

Nepaisant to ji panoro savo būsimam vyrui padaryti ypatingą dovaną. Ji net keletą savaičių mokėsi “sudainuoti” romantišką meilės dainą ženklų kalba savo vyrui. Elizabeth buvo labai gaila, kad Scott neturi tos galimybės jų ypatingą dieną išgirsti jos mėgstamiausią meilės dainą, kurios žodžiai visiškai atitinka tai, ką ji jaučia jam.

Reklama

Ji išmoko dainininkės Christina Perri dainą “1000 years”, kuri yra populiari vestuvių metu visame pasaulyje. Jaunoji labai jaudinosi, tačiau ji tvirtai vadovavosi noru padaryti ypatingą staigmeną mylimajam. Sustojusi tiesiai priešais jį ji pradėjo deklamuoti vyrui dainos žodžius.

Visi kiti svečiai galėjo girdėti grojančią dainą fone, o jautri akimirka sujaudino visus iki vieno. Taip pat nustebintas jautėsi ir Scott, kurio akyse pasirodė ašaros. Po nuostabios vestuvių ceremonijos video su ženklų kalba dainuojančia jaunąja pasirodė internete ir vos per porą dienų įrašą pamatė jau net 700 000 žmonių. Šiandien jų vestuvių akimirką jau pamatė per 2 milijonai žmonių.

Reklama

Porą užplūdo tūkstančiai gražių žinučių ir palinkėjimų santuokos proga. Ši jaunavedžių istorija palietė daugelio žmonių širdis dėl to, kad joje puikiai matoma tikra meilė. Ši moteris pasirinko ši vyrą nepaisant jo negalios, o savo meilės vedina ji pasiryžo net sunkiam išbandymui išmokstant sunkų tekstą.

Video su Elisabeth ir Scott vestuvių akimirka:

Reklama