Skip to main content

Visiškai sveika moteris pastatė savo automobilį neįgaliųjų vietoje. Tačiau netrukus ji gavo pamoką, kurios nepamirš visą gyvenimą

Neįgaliųjų vietos stovėjimo aikštelėse yra pažymėtos aiškiais ženklais, todėl tikrai sunku išsisukti sakant, kad paprasčiausiai jų nematei.

Reklama

Kiekvienas sveikas žmogus turi džiaugtis tuo, kad gali keliauti visur, kur tik užsigeidė ir tuo pačiu suprasti neįgaliuosius, kuriems gyvenime ne taip pasisekė. Mažiausiai, ką mes galime padaryti, tai bent jau neužimti neįgaliųjų vietų automobilių stovėjimo aikštelėse…

Kaip bebūtų gaila, tačiau net ir tokie elementarūs dalykai ne visiems suprantami. Viena Teksaso valstijos gyventoja pasistatė savo automobilį neįgaliųjų vietoje prie pat restorano durų.

Reklama

Ji nežinojo, kad tą dieną “National Geographic“ komanda važinėjo su neįgaliesiems skirtu furgonu ir stengėsi informuoti apie neįgaliųjų vietų svarbą.

Slapta kamera užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip neįgaliems asmenims skirtas furgonas užstatė moters transporto priemonę, nes ji neturėjo leidimo statyti būtent toje vietoje.

Reklama

Tada jie pradėjo lėtai iškelinėti neįgalius keleivius. Labai lėtai…

Iš restorano išėjusi moteris akimirksniu suprato, kad išvažiuoti jai nepavyks. Ji buvo stipriai sugėdinta ir privalėjo visą laiką stebėti, kol neįgalūs keleiviai bus išlaipinti.

Matant moters reakciją galima spėti, kad daugiau ji to tikrai nedarys…

Istorijos vaizdo įrašas:

Reklama