Skip to main content

Vyras apleido savo jaunystės svajonę dėl mylimos moters, tačiau po daugelio metų jo podukra sugebėjo nustebinti patėvį idealiausiu būdu

Kristin Russell nuo pat mažų dienų prisimena, kaip jos patėvis Dave žaidė su ja barbėmis, skaitė jai ir palaikė visose veiklose, kurių ji imdavosi vaikystėje ir vėliau. Jis buvo ir yra nuostabus mylintis patėvis, iš kurio meilės galėtų pasimokyti ir kiti tėvai.

Reklama

Jis visada elgėsi taip, kad kitiems būtų geriau, net jei dėl to reikėtų paaukoti kai ką brangaus. Viena didžiausių svajonių, kurias vyras paaukojo dėl šeimos, buvo jo jaunystės svajonių automobilis Porsche. Jis turėjo 1973-ųjų Porsche 914, kurį jis svajojo atrestauruoti. Jis lab ai mylėjo tą automobilį ir tai nenuostabu – tai buvo žavi sportinė mašina.

Tačiau tuo metu, kai Dave susitaupė pakankamai pinigų restauracijai, jis ėmė ir skyrė visas santaupas gražioms ir įsimintinoms jo ir Kristin mamos vestuvėms. Taip jo projektas liko dulkėti garaže, o po kelių metų jis pardavė automobilį dalimis. Taip vyro jaunystės svajonė ir projektas mirė ir nebe prisikėlė.

Reklama

Kristin užaugo nuostabia ir sėkminga moterimi, tačiau ji visada žinojo, kad jos gyvenimas taip susiklostė būtent dėl jos mamos ir patėvio meilės jai. Ji visada galvojo, kaip galėtų tėvo dienos proga nustebinti Dave ir sugalvojo patį nuostabiausią būdą. Mergina surado identišką automobilį, kurio pasiimti ji nukeliavo per visą JAV.

Reklama

Pargabenus vintažinį Porsche Kristin pasirūpino, kad mechanikai sutvarkytų automobilį ir pirmą kartą jį pamatęs Dave galėtų sėsti ir prasivažiuoti. Tai buvo labai sunki užduotis merginai, nes tokie automobiliai yra itin reti. Tačiau ji buvo nepaprastai radusi tiksliai tai, ko ieškojo. Kristin turėjo idealią progą įteikti dovanai – tėvo dieną.

Ji nuvyko pas tėvus, įteikė sveikinimo atvirutę, pasakė Dave, kad jį labai myli ir apsikabino. Visą šį laiką juos filmavo jų artimieji. Tada kieme jie išgirdo automobilio variklio riaumojimą ir nusprendė išeiti į lauką. Dave akys nušvito, pamačius savo jaunystės svajonę, tačiau tada jis vis dar nesuprato, kad automobilis yra jo.

Reklama

Jis galvojo, kad podukra jį išsinuomavo. Tada paslaptis buvo atskleista – vyras sužinojo, kad automobilis yra jo ir jo akyse atsirado ašaros. Jis stipriai apsikabino savo podukrą ir toliau negalėjo patikėti tokia dovana. Kristin padėkojo už viską, ką jis dėl jos ir jos mamos per visą gyvenimą padarė. Ji negalėjo turėti geresnio tėčio nei Dave. Tada vyras su pasimėgavimu atsisėdo į savo Porsche ir išvažiavo apsukti ratą kaimynystėje.

Automobilis dabar tapo ne tik jaunystės svajonės simboliu, bet ir didžiausia podukros meilės išraiška už daugybę nuostabių metų, kuriuos jis paaukojo šeimai.

Akimirka, kai Kristen įteikė Dave dovaną:

 

Reklama