Skip to main content

Vyras girdėjo keistus garsus šalia daugiabučio laiptinės, todėl nusprendė išardyti grindinį. Radinys po juo šokiravo visus namo gyventojus

Vieno daugiabučio gyventojai pastebėjo, kad šalia pagrindinio įėjimo ėmė sklisti labai keisti garsai. Iš pradžių mažai kas kreipė į juos dėmesį. Gyventojai galvojo, kad galbūt kažkas apsigyveno rūsyje.

Reklama

Tačiau Vadimas (vienas iš daugiabučio gyventojų) nusprendė pagaliau išsiaiškinti, iš kur sklinda tie keisti garsai. Vyras kreipėsi į rajono administraciją.

Maždaug prieš savaitę šalia daugiabučio buvo atsivėrusi smegduobė, tačiau darbininkai ją sutvarkė per kelias dienas. Tik dabar toje pačioje vietoje pradėjo sklisti keisti garsai. Lyg kažkas būtų palaidotas gyvas…

Rajono valdžia susisiekė su Vadimu ir pranešė, kad smegduobė jau sutvarkyta ir niekas nesiruošia ardyti grindinio dėl kažkokių keistų garsų.

Tuomet vyras nusprendė pats imtis iniciatyvos ir pradėjo ardyti grindinį.

Reklama

Po kelių akimirkų pradėjo vis garsiau girdėtis liūdnas lojimas.

Vadimas atsargiai ištraukė šunytę iš duobės ir pastebėjo, jog ji yra pakankamai stambi. Žinant, kad ji bent kelias dienas nieko nevalgė ir negėrė.

Paaiškėjo, kad ji buvo nėščia!

Reklama

Niekas negalėjo tiksliai paaiškinti, kaip keturkojė atsidūrė po žeme. Ar ją ten kažkas palaidojo tyčia? O gal ji ten pateko niekieno nepastebėta?

Po savaitės Vadimas aplankė šunytę gyvūnų prieglaudoje. Ji iš karto atpažino savo gelbėtoją ir pradėjo džiaugsmingai vizginti uodegą.

Jeigu ne geraširdžio vyro ryžtas, net baisu pagalvoti, kad galėjo nutikti šiam vargšui gyvūnui. Galima tik pasidžiaugti, jog viskas baigėsi laimingai…

Reklama