Skip to main content

Vyras išleido kelis šimtus svarų savo augintinio tyrimams, nes jis pradėjo šlubuoti. Tačiau veterinaras atskleidė tiesą, kuri šeimininką prajuokino iki ašarų

Turbūt daugelis sutiks, kad šunys yra patys geriausi žmonių draugai. Keturkojai augintiniai moka sukurti tokį stiprų prisirišimo, lojalumo ir meilės ryšį su šeimininku, kokio negali pasiūlyti joks kitas gyvūnas.

Reklama

Jungtinės Karalystės gyventojas Russell Jones taip pat įsitikino, kad jo augintinis jaučia ypatingą ryšį su juo. Tiesa, ne pačiu pigiausiu būdu. Vyro keturkojis draugas staiga pradėjo šlubčioti, todėl nieko nelaukęs jis nuvežė greihaundų veislės mišrūną pas veterinarą.

Rentgeno nuotraukos neparodė jokių aiškių sužalojimų, tačiau veterinaras pasiūlė pasikonsultuoti su dar vienu specialistu, nes šunys įprastai be priežasties nerodo skausmo ženklų.

Reklama

Nuvykęs į kitą veterinarijos kliniką Russell išgirdo lygiai tokį patį atsakymą – jo augintinis yra visiškai sveikas. Galiausiai šeimininkas sulaukė išvados, kuri pasiekė žiniasklaidą ir prajuokino tūkstančius žmonių visoje šalyje.

Prieš kurį laiką Russell susilaužė koją, kuri buvo sugipsuota, o judėti jam teko ramentų pagalba. Tuo tarpu keturkojis draugas tiesiog iš užuojautos kopijavo šeimininką ir šlubavo kaip jis.

Reklama

Be abejo, visi atlikti tyrimai nemenkai patuštino Russello piniginę, tačiau jis, kaip ir tūkstančiai kitų žmonių, žavėjosi jo šuns atjauta ir meilės parodymu.

Vaizdo įraše galima matyti, kaip augintinis pajuokavo su savo šeimininku:

Reklama