Skip to main content

Vyras leido laiką su anūke, kai namuose kilo milžiniškas gaisras. Prieš mirtį senelis padarė neįtikėtiną dalyką, kuris visus sugraudino

Senelių meilės anūkams negalima nei išmatuoti, nei palyginti su jokia kita meile. Seneliai yra pasiryžę paaukoti viską, kad tik jų anūkėliai būtų laimingi.

69-erių Don Osteen su dideliu malonumu prižiūrėdavo savo anūkę Payton, kol jos tėvai būdavo darbe. Vyras stengėsi, kad trimetės mergaitės dienos būtų kuo linksmesnės.

Reklama

Tačiau vieną dieną įvyko didelė nelaimė, kai Don ruošė pietus anūkei.

Dėl dujų nuotėkio įvyko didelis sprogimas ir namas akimirksniu užsiliepsnojo.

Po galingo smūgio Don stipriai apdegė ir kentė milžinišką skausmą, tačiau žinojo, jog turi pasirūpinti savo mylima anūke.

Per dūmus ir liepsnas vyras nematė mergaitės, todėl pradėjo šaukti ją vardu. Išsigandusi Payton atsiliepė į šaukimą ir netrukus senelis rado anūkę. Nepaisant sunkių sužalojimų, Don sugebėjo išnešti anūkę iš degančio namo, kurio stogas jau buvo spėjęs įgriūti.

Reklama

Sužeistas vyras net 400 metrų nešė anūkę iki pagrindinio kelio, kad jai būtų suteikta pagalba.

Netrukus praeiviai iškvietė greitąją medicininę pagalbą ir senelis su anūke buvo pristatyti į ligoninę.

Gydytojai nustatė, kad Don apdegė 8o proc. savo kūno, o jo plaučiai buvo pažeisti negrįžtamai. Visiems buvo sunku suvokti, kaip vyras sugebėjo nunešti anūkę net 400 metrų.

Mergaitė taip pat patyrė nudegimų, tačiau po kurio laiko visiškai pasveiko.

Reklama

Tuo tarpu Don keturias dienas praleido intensyvios terapijos skyriuje, tačiau galiausiai jo gyvybė užgeso…

“Jis be galo mylėjo savo anūkę ir paaukojo gyvybę dėl jos. Tėtis buvo didis žmogus. Mums jo labai trūks…“ – vėliau sakė Don sūnus.

Galima net neabejoti, kad mažoji Payton niekada nepamirš to, ką dėl jos padarė mylintis senelis…

Reklama