Skip to main content

Vyras nenorėjo lėktuve sėdėti šalia moters su kūdikiu. Tačiau jauna mama padarė tai, ko nesitikėjo nei vienas keleivis

Greičiausiai daugeliui bent kartą yra tekę sėdėti lėktuve šalia jaunų tėvų su kūdikiu. Labai smagu, kai mažylis kelionės metu būna visiškai ramus, tačiau dažniausiai tenka girdėti nuolatinį verkimą ir klyksmus. Ir visai nenuostabu, kad tai sugadina daugelio keleivių nuotaiką.

Reklama

Vienas vyras nusprendė pasidalinti istorija, kuri jam nutiko keliaujant namo po sunkios komandiruotės. Jis norėjo ramiai numigti skrydžio metu, tačiau jo nuotaika subjuro, kai pamatė artėjančią jauną mamą su kūdikiu rankose į šalia jo esančias vietas.

Vyras pradėjo nepatenkintai murmėti sau panosėje, tačiau maloni nepažįstamoji jam ir kitiems keleiviams padavė po maželį maišelį. Nedideliame maišelyje buvo prisistatymo laiškelis, ausų kištukai ir skanėstai. Jauna mama labai jaudinosi prieš skrydį su savo dukrele, nes puikiai žinojo, kaip kiti keleiviai skeptiškai žiūri į mažamečius vaikus lėktuve.

Reklama

Trumpame laiškelyje mama norėjo pristatyti mažają keleivę netoliese sėdintiems žmonėms. Jame buvo rašoma:

“Mano vardas Madeline. Gruodžio 17 d. man sukaks vieneri metukai ir šiandien aš pirmą kartą skrendu lėktuvu. Aš stengsiuosi elgtis gražiai, tačiau noriu iš anksto atsiprašyti, jei prarasiu savitvardą ir išsigąsiu, arba man pradės skaudėti ausytes. Mano tėveliai paruošė šiuos maišelius su įvairiais skanėstais. Taip pat maišelyje yra ausų kištukai tam atvejui, jei mano pirmoji vieša serenada nebus tokia maloni ausiai, kaip mano mamai ir tėčiui. Liknkiu gero skrydžio“.

Reklama

Keliavusio vyro požiūris iš karto pasikeitė, o veide atsirado šypsena. Akimirkai jis netgi susigėdo dėl savo paties minčių ir neigiamo požiūrio į mažylius lėktuvuose. Vyras taip pat pastebėjo, kad šypsojosi ir aplinkui sėdintys keleiviai. Toks paprastas ir gražus tėvelių poelgis labai sužavėjo vyrą, todėl jis pasidalino nuotrauka internete.

Galiausiai jis papasakojo, kad mažylė skrydžio metu buvo puikios nuotaikos. Ji niekam netrukdė, o vyras tik dar kartą įsitikino, kad pirmasis įspūdis gali būti labai apgaulingas….

Reklama