Skip to main content

Vyras nesuprato, kodėl šuo staiga įšoko į vandenį. Tačiau po akimirkos jis pamatė, ką augintinis partempia į krantą ir iš karto nustėro

Gyvūnai jau tūkstančius metų stebina žmoniją savo sugebėjimais ir neretai atliekamais žygdarbiais. Tačiau net iki dabar atsitiktiniai įvykiai, kuriuose augintiniai pademonstruoja neįtikėtiną drąsą ir gerumą, sukelia didžiausią nuostabą.

Reklama

Mark Freeley visada žinojo, kad jo keturkojai yra puikūs ir patikimi augintiniai. Tačiau vieną dieną jis suglumo, kai visiškai netikėtai auksaspalvis retriveris, vardu Storm, šoko į įlankos vandenį ir plaukė link kažko, plūduriuojančio paviršiuje.

Apie 10 metrų nuo kranto plūduriavo kažkoks objektas, tačiau tai nebuvo daiktas ar koks medžio gabalas. Tai buvo gyvas mažas elniukas. Kaip jis pateko į vandenį buvo visiškai neaišku, tačiau keturkojo instinktai suveikė greičiau nei šeimininko šūksniai savo augintiniui.

Reklama

Supratęs, kad jo šuo bando išgelbėti mažą gyvūną, vyras išsitraukė telefoną ir pradėjo filmuoti tai, kas vyko. Storm sėkmingai nuplaukė iki elniuko ir bandė jį pagriebti už kaklo. Šeimininko skatinamas šuo pradėjo plaukti link kranto ir galiausiai sėkmingai ištempė elniuką į sausumą.

Reklama

Laimei, miško gyvūnas buvo dar gyvas, tačiau dėl didelio išgąsčio jau norėjo sprukti. Storm jį nusivijo ir sustabdė, norėdamas įsitikinti, kad gyvūnas iš tikrųjų yra sveikas. Mark gyrė savo šunį ir tuo pačiu metu ramino, kad jis nesužalotų jauno elniuko.

Storm pasielgė tikrai teisingai, nes Mark vėliau galėjo nuvežti gyvūną specialistams, kurie po kelių dienų priežiūros paleido elniuką į laisvę. Mark didžiavosi savo augintinio drąsa ir puikiais instinktais išgelbėti net kitos rūšies gyvūną.

Reklama

Nors Marką labai nustebino toks šuns elgesys, jis džiaugiasi žinodamas, kad panašioje situacijoje jo keturkojis draugas galėtų išgelbėti netgi vaiko ar suaugusio žmogaus gyvybę. 

Kokie nuostabūs gali būti mūsų keturkojai draugai!

Reklama