Skip to main content

Vyras net 50 metų manė, kad jo tėvai yra mirę. Tačiau vieną dieną gautas laiškas apvertė jo gyvenimą aukštyn kojomis

Beveik visą gyvenimą Kirk Kellerhals buvo nežinioje dėl savo kilmės. Jis visada žinojo, kad buvo įvaikintas, tačiau apie savo šaknis jis nič nieko nenumanė. Jo įtėviai taip pat niekuo negalėjo padėti sūnui, nes jiems, kaip ir Kirk, buvo pranešta tik tai, kad abu vyro tėvai mirę.

Reklama

Vienintelė informacija pasiekiama Kirk buvo tai, kad jo mama buvo vietnamietė, o tėvas iš Amerikos. Prieš beveik 50 metų, kai Kirk buvo labai mažas, jį įsivaikino kariuomenės kapitonas. Kirk užaugo sulaukdamas daug patyčių ir pastabų dėl savo tamsesnės odos spalvos, tačiau jis visada didžiavosi būdamas pusiau vietnamiečiu.


Prieš porą metų Kirk paskatintas savo žmonos pasidarė DNR testą ir pateikė savo duomenis puslapiui “Giminės medis DNR”. Tai organizacija vienijanti žmones, kurie vienaip ar kitaip ieško savo kraujo giminių. Jis žinojo, kad kada nors netyčia gali gauti laišką ar skambutį iš kokio tolimo giminaičio, tačiau daug vilčių jis neturėjo.

Reklama

Vieną dieną jis gavo elektroninį laišką nuo nepažįstamo adresato, tačiau galvojęs, kad tai tik brukalas, jis jo net neperskaitė. Tik kai gavo oficialų laišką iš organizacijos apie tai, kad jo DNR sutampa su kito naudotojo, jis suprato, kad prieš tai buvęs laiškas yra ne nuo svetimo žmogaus.

Reklama

Laiške buvo pateiktas telefono numeris, tad netrukus jis pirmą kartą gyvenime galėjo pasikalbėti su savo biologine mama, kuri melagingai buvo paskelbta mirusi. Kirk sužinojo visą istoriją, kuri lėmė tokius gyvenimo vingius. Jo mama Thuy-Nga Thi Nibblett pagimdė berniuką kai jai buvo 17-ka.

Ji įsimylėjo amerikiečių kareivį, kovojusį Vietname, tačiau jis grįžo į Ameriką dar iki tol, kai mergina sužinojo esanti nėščia. Jos tėvai dėl šios žinios tiesiog įsiuto ir privertė mažylį atiduoti svetimų žmonių globon vos jam gimus. Jie sunaikino visus įmanomus dokumentus ir laiškus, kurie sietų berniuką ir jo mamą bei tėvą.

Reklama

Netrukus po to pati Thuy-Nga išvyko irgi gyventi į Jungtines Valstijas su viltimi rasti savo sūnų. Jai tai užtruko 5 dešimtmečius, tačiau galiausiai jie susitiko.

Reklama

Jos dėka Kirk taip pat sužinojo apie savo biologinį tėvą, jo vardą ir pavardę. Vyras nesudėtingai surado nieko nenutuokiantį tėvą Niujorko valstijoje ir netrukus jie visi kartu galėjo susitikti.

Dabar vyras turi galimybę susipažinti su daugybe giminaičių tiek iš mamos, tiek iš tėčio pusės. Nors visi nauji atradimai apie save ir apie savo naują šeimą Kirk ir sukėlė jam šiek tiek streso, jis džiaugiasi išaiškėjusia tiesia ir kelis kartus didesne šeima.

Jautri pirmojo susitikimo akimirka:

Reklama