Skip to main content

Vyras pamatė, kaip į jo telefoną spokso vaikas, sėdėjęs šalia traukinyje. Vyrukas pasielgė labai netikėtai net nežinodamas, kad jį kažkas filmuoja

Labai dažnai daugelis mūsų įsisuka į tokią rutiną, kuri pasiglemžia visą mūsų dėmesį ir trukdo kasdienybėje pamatyti mažas gražias detales. Tai ypač matosi didžiuosiuose miestuose, kuriuose visi ypatingai skuba ir visada yra panirę į savo pasaulėlius nekreipdami į aplinką jokio dėmesio.

Reklama

Vienas vaikinas važiavęs metro buvo vienas tų, kuris kelionės metro laiką bandė “prastumti” žaisdamas žaidimus telefone. Tačiau mažas keleivis, sėdėjęs šalia jo elgėsi visiškai priešingai, nei visi aplink jį. Jis buvo smalsus ir aktyviai tyrinėjo aplinką stebėdamas kitus žmones ir jų užsiėmimus.

Taip tos mažos smalsios vaiko akys užkliuvo už įspūdingo reginio šalia sėdėjusio vyro telefone. Visi žinome, kaip vaikai mėgaujasi žaisdami žaidimus kompiuteryje ar telefone. Šiam mažyliui pakako bent jau stebėti iš šono nepažįstamojo ekraną, o jo veide buvo akivaizdus džiaugsmas ir susižavėjimas.

Reklama

Tą pastebėjo ir žmogus, sėdėjęs priešais berniuką, kuris išsitraukė telefoną ir pradėjo filmuoti mielą vaizdą. Jis apie porą minučių stebėjo, kaip berniukas įsitraukė į nepažįstamojo pramogą ir galiausiai užfiksavo tai, ko visiškai nesitikėjo. Pamatęs bendrakeleivio susidomėjimą žaidimu, jaunas vyras sugalvojo duoti pažaisti jam pačiam.

Reklama

Jis absoliučiai nedvejojo duodamas berniukui savo mobilųjį, kuris suteikė labai daug džiaugsmo jo naujam draugui. Vaikinas nė neįsivaizdavo, kad jį filmuoja priešais sėdintys keleiviai, tad visa jo reakcija, poelgis buvo nuoširdūs ir natūralūs. Nors jis akivaizdžiai nesijautė darantis kažką ypatingo, milijonams žiūrovų internete pasirodė kitaip.

Video netrukus pasklido po internetą kaip virusas ir sulaukė tūkstančių komentarų apie tai, kaip gražiai pasielgė vyrukas. Jis priminė daugumai, kad dalintis yra nuostabu, ypač kai suteiki kitam žmogui džiaugsmo dėl paprastų dalykų. Nors tą dieną šie du nepažįstamieji neapsikeitė nei vienu žodžiu, jie neabejotinai užmezgė nuostabų ryšį, sukurtą gerumu. 

Video iš metro:

Reklama